Четвер, 2 Грудня, 2021
ГоловнаНовиниПерехід із пенсії за віком на пенсію за втратою годувальника: хто має...

Перехід із пенсії за віком на пенсію за втратою годувальника: хто має право?

Этот материал также доступен на русском языке
Чи має право донька, яка доглядала батька, інваліда війни першої групи, перейти з пенсії за віком на пенсію за втратою годувальника?

Про це розповідається на Facebook-сторінці “Пенсійного кур’єру”.

Відповідно до статті 30 Закону України “Про пенсійне забезпечення осіб, звільнених з військової служби та деяких інших осіб” право на пенсію за втратою годувальника мають непрацездатні члени сімей загиблих, померлих або зниклих безвісти військовослужбовців, що перебували на утриманні цих військовослужбовців.

Непрацездатними членами сім’ї вважаються, зокрема, діти, які не досягли 18 років або старші за цей вік, якщо вони стали особами з інвалідністю до досягнення 18 років.

Читайте також:

Нове на сайті