Таким чином, громадяни без вакцинації нарівні з вакцинованими матимуть право без обмежень працювати, відвідувати розважальні центри, ресторани та пересуватися у “жовтій” та “червоній” зонах епідемічної небезпеки.
Сертифікат про одужання формуватиметься тільки для тих, у кого лікар встановив діагноз COVID-19 з моменту запуску нового сертифікату, і діятиме лише протягом 90 днів.
У МОЗ зазначили, що якщо діагноз COVID-19 був встановлений до появи нового типу сертифікату, тобто у 2020 році або раніше у 2021 році, і після отримання позитивного ПЛР-тесту хворі не зверталися до сімейного лікаря, то стягнути сертифікат про одужання вони не зможуть.
Дані про хворого на коронавірус мають бути занесені до електронної системи здоров’я. Це обов’язкова умова отримання нового сертифікату.
У Міністерстві цифрової інформації зазначили, що довідку зможуть згенерувати всі, хто одужав за останні 90 днів (включно з 8 листопада). Втім, у МОЗ стверджують, що довідку про одужання можуть отримати лише ті, хто одужав вже після запуску сертифікату в “Дії”. Остаточні деталі у МОЗ узгоджують.
Читайте також:
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…