Якби Ви після призначення пенсії за інвалідністю не працювали, то справді не мали б права на пенсію у віці 60 років.
Однак Ви працюєте з травня 2019-го, придбали не менше 2 років 3 місяці страхового стажу, звісно, якщо працювали офіційно, і роботодавець платив за вас єдиний соціальний внесок. Цей стаж буде врахований при зверненні по переведення на пенсію за віком, тому ваш загальний стаж становитиме 28 років 7 місяців, чого цілком достатньо для призначення пенсії за віком після досягнення 60 років у 2021 році.
Крім того, законодавство передбачає: якщо особа після призначення пенсії за інвалідністю далі працювала та придбала не менше 24 місяців страхового стажу після призначення (попереднього перерахунку) пенсії незалежно від перерв у роботі, у разі переведення вперше з пенсії за інвалідністю на пенсію за віком застосовують показник середньої заробітної плати, визначеної у частині другій статті 40 Закону для призначення пенсії (за три роки, що передують рокові звернення по переведення на пенсію за віком).
Іншими словами, ваша робота в період отримання пенсії за інвалідністю не лише дає право на призначення пенсії за віком після досягнення 60 років, а й дає законні підстави для обчислення зарплати із застосуванням показника середньої заробітної плати, який враховується саме для призначення пенсій уперше – за три роки, що передують року призначення пенсії за віком.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…