Постачальник “останньої надії” – це компанія, яка зобов’язана протягом 60 днів постачати газ споживачеві, якщо він залишився без постачальника газу. Таким підприємством на ринку природного газу Міністерство енергетики визначило Національну акціонерну компанію “Нафтогаз України”.
У жовтні “Нафтогаз” підняв ціну газу для побутових споживачів до 16,56 гривні за кубометр. Але Кабмін обмежив вартість блакитного палива від постачальника “останньої надії”. За жовтень і листопад споживачі отримають платіжки з тарифом 7,96 гривні за кубометр – з урахуванням ПДВ, але без вартості доставки (абонплати) газу. Таку ціну затверджено Кабміном на термін до 1 грудня 2021 року.
У подільшому клієнти «Нафтогазу» протягом 60 днів мають обрати будь-яку газову компанію та укласти з нею договір. Для цього споживачеві потрібно подати онлайн-заявку на сайті обраного постачальника.
Ним може стати і “Нафтогаз”, якщо споживач вирішить стати клієнтом компанії. У такому разі можна буде й надалі користуватися одним із найвигідніших тарифів. У межах річного плану «Фіксований» для споживачів діє тариф 7,96 гривні за кубометр, і він не зростатиме до 30 квітня 2022 року.
Подати заявку на приєднання до НАК «Нафтогаз» можна у різний спосіб:
Для оформлення заявки клієнтові необхідно заповнити форму і надати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, документ про право власності на житло і згоду співвласників, якщо житлова площа оформлена на кількох осіб. Також у заяві необхідно вказати EIC-код(шістнадцятизначний персональний газовий номер, зазначений у квитанції про оплату за доставку газу).
Читайте також:
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…