Постачальник “останньої надії” – це компанія, яка зобов’язана протягом 60 днів постачати газ споживачеві, якщо він залишився без постачальника газу. Таким підприємством на ринку природного газу Міністерство енергетики визначило Національну акціонерну компанію “Нафтогаз України”.
У жовтні “Нафтогаз” підняв ціну газу для побутових споживачів до 16,56 гривні за кубометр. Але Кабмін обмежив вартість блакитного палива від постачальника “останньої надії”. За жовтень і листопад споживачі отримають платіжки з тарифом 7,96 гривні за кубометр – з урахуванням ПДВ, але без вартості доставки (абонплати) газу. Таку ціну затверджено Кабміном на термін до 1 грудня 2021 року.
У подільшому клієнти «Нафтогазу» протягом 60 днів мають обрати будь-яку газову компанію та укласти з нею договір. Для цього споживачеві потрібно подати онлайн-заявку на сайті обраного постачальника.
Ним може стати і “Нафтогаз”, якщо споживач вирішить стати клієнтом компанії. У такому разі можна буде й надалі користуватися одним із найвигідніших тарифів. У межах річного плану «Фіксований» для споживачів діє тариф 7,96 гривні за кубометр, і він не зростатиме до 30 квітня 2022 року.
Подати заявку на приєднання до НАК «Нафтогаз» можна у різний спосіб:
Для оформлення заявки клієнтові необхідно заповнити форму і надати такі документи: паспорт, ідентифікаційний код, документ про право власності на житло і згоду співвласників, якщо житлова площа оформлена на кількох осіб. Також у заяві необхідно вказати EIC-код(шістнадцятизначний персональний газовий номер, зазначений у квитанції про оплату за доставку газу).
Читайте також:
22 травня невеликий дощ очікується у більшості західних областей, на решті територіях країни без опадів.…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Які вони – сім’я і кохання у поважному віці? Чому в одних пар з віком…
З віком хребет може «просідати», що нерідко призводить до опущення внутрішніх органів.
Спостерігаючи за сюрпризами природи, ми стурбовано прикидаємо, скільки коштуватимуть фрукти та ягоди, чи буде врожай…
Пенсіонери та люди з інвалідністю у травні продовжують отримувати грошову допомогу від ВПП ООН. Що…