Цього року святкування Дня міста почнеться з барвистого ярмарку «Аккерман – місто смаку і творчості». На ньому представлять свою продукцію виробники та майстри народних промислів.
Організатори обіцяють «Свято національних культур», на якому познайомлять з побутом і кухнею – українською, болгарською, молдавською, польською, узбецькою, азербайджанською. На фестивалі вуличної їжі «Бессарабський food court» гості зможуть насолодитися традиційними стравами і напоями.
Розважати місцевих жителів і гостей міста будуть святковим концертом «Барвиста душа Аккерману». На ньому зі своїми музичними номерами виступлять місцеві творчі колективи. До речі, будуть і сюрпризи – веселе розігрування подарунків, яке, безсумнівно, залишить яскраві враження у дітей та дорослих.
Початок о 12.00
Адреса: ярмарок розгорнеться по вулицях Олімпійській та Михайлівській біля будівлі міської ради.
Вхід вільний.
Раніше опубліковано: Одеса запрошує на «Осінні мелодії» у старовинному соборі
У цьому році частина українців пенсійного віку не зможе отримати звичайну пенсію через нестачу страхового…
Українці вже подали до Міжнародного реєстру збитків десятки тисяч заяв, однак значна частина з них…
Польща вперше офіційно назвала дату завершення дії спеціального механізму захисту для громадян України. Це рішення…
Розмір житлової субсидії в Україні напряму залежить від сукупного доходу сім’ї та кількості її членів.…
Чи буде магнітна буря в неділю. Експерти поділилися прогнозами. Що варто знати метеозалежним.
Українським пенсіонерам масово надходять повідомлення з вимогою підтвердити вік. Що треба робити в такому разі?