Використовуйте достатню кількість прального засобу, який має інтенсивний аромат. Періть речі на максимальній для них температурі. Сушіть на відкритому повітрі тривалий час.
У п’яти літрах теплої води розбавте одну столову ложку десятивідсоткового нашатирного спирту. Речі з натуральним складом замочіть на одну годину, а синтетичні – на шість годин. Якщо виробів кілька, посортуйте їх за кольорами. Потім виперіть як зазвичай.
Обирайте сіль без барвників. Розчиніть один кілограм у п’яти літрах теплої води. Замочіть речі із секонд-хенду на дві години. Потім виперіть.
Якщо тканина дозволяє, випрасуйте річ при високій температурі з сильним поданням пари.
Цей спосіб підійде для взуття та шкіряного одягу. У зимовий період залиште такі речі на вулиці або на балконі за мінусових температур на дві-три доби.
Для взуття або одягу, що не можна прати, також підійде спосіб з содою. Щедро насипте цей засіб на річ з різних боків і помістіть її в поліетиленовий пакет. Через дві доби почистіть від соди і добре просушіть на свіжому повітрі.
Читайте також:
Магнітні бурі серйозної небезпеки не несуть, але можуть ускладнити життя тим, хто має проблеми зі…
Підвищення температури на планеті може спричинити різке зростання кількості психічних розладів до 2050 року. Вчені…
Колись мертва зона сьогодні дивує життям. На території Чорнобильського заповідника зафіксували найбільше стадо благородних оленів…
Пенсії в Україні виплачуються через відділення Укрпошти чи через банки. Пенсіонери можуть самі обирати зручний…
Ніжне, соковите й з легкою пікантністю — м’ясо, запечене в цибульно-соєвому маринаді, стало справжнім гастрономічним…
Встановлюючи паркан між ділянками, важливо враховувати не лише свої бажання, а й норми законодавства —…