Головне правило боротьби з гастритом народними засобами полягає в тому, що будь-яка подібна терапія є лише допоміжним заходом щодо основного курсу лікування.
Настоянка прополісу застосовується разом із лікарськими препаратами, посилюючи їхню дію. Також вона підвищує захисні властивості слизової оболонки шлунка та знімає симптоми захворювання (нудоту, метеоризм, печію).
При легкій формі гастриту приймають по 25-30 крапель настоянки з невеликою кількістю води 3 рази на день. При гастриті з підвищеною кислотністю шлункового соку настоянку п’ють через 30-40 хвилин після їди, а зі зниженою кислотністю – безпосередньо перед їдою.
При ерозії краще використовувати спиртовий розчин разом із молоком. 20-30 крапель на 200 мл молока, пити 2 рази на день.
Крім того, прополіс при гастриті можна просто розжовувати, не ковтаючи (натщесерце). Він знімає нудоту і добре знеболює. Жувати його потрібно не менше години, а потім виплюнути.
Важливо вибрати якісний прополіс у бджолярів (30-40 г). Залити його склянкою горілки (зручно використовувати баночку з кришкою) і залишити настоюватись на тиждень у темному місці. Не забувайте збовтувати баночку кілька разів на день. У результаті виходить темно-коричнева рідина з осадом.
Важливо! Настоянку прополісу, що продається в аптеці, не можна пити. Її застосовують лише зовнішньо при ушкодженнях шкіри або для полоскання рота.
Не забудьте проконсультуватися з лікарем, перш ніж почати приймати прополіс.
Вам буде корисно:
Зимовий одяг потребує постійного догляду. І якщо немає можливості здавати куртку чи пальто у хімчистку,…
За семирічним астрологічним циклом, на зміну року Сонця приходить рік Венери. Що передрікають зірки і…
12 грудня очікується зниження температури повітря у всіх областях України.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Щоб ви змогли здивувати рідних на Різдво, ми спростили ваше завдання та почали публікувати рецепти,…
Атеросклероз - це хронічне захворювання, при розвитку якого на стінках судин з'являються відкладення холестерину (бляшки).