В такому разі, коли відкривається спадщина, ви можете звернутися до суду з позовом до іншого члена родини про усунення його від права на спадкування.
В статті 203 Сімейного кодексу зазначено, що дочка, син, крім сплати аліментів, зобов’язані брати участь у додаткових витратах на батьків, викликаних тяжкою хворобою, інвалідністю або немічністю.
Тож допомога хворим та немічним батькам є обов’язковою, важливо щодня піклуватися про них як матеріально, так і тішити своєю увагою та підтримкою.
Відповідно до статті 1224 Цивільного кодексу, за рішенням суду особа може бути усунена від права на спадкування за законом, якщо буде встановлено, що вона ухилялася від надання допомоги спадкодавцеві, який через похилий вік, тяжку хворобу або каліцтво був у безпорадному стані.
В позовній заяві можете зазначити, що батько або мати потребували догляду, а ваші брат або сестра ухилялися від нього. Можете запросити до суду свідків на підтвердження ваших слів. До позовної заяви обов’язково необхідно додати такі документи (копії):
Вас також можуть зацікавити новини:
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…