Якщо між вами та покупцем було укладено договір купівлі-продажу квартири, нотаріус, який посвідчував його, зобов’язаний встановити відсутність у сторін заперечень щодо кожної з умов правочину.
Правочин посвідчується, якщо кожна із сторін однаково розуміє значення, умови правочину та його правові наслідки, про що свідчать особисті підписи сторін на правочині.
Тож, відповідно до статті 657 ЦК України, договір купівлі-продажу нерухомого майна укладається у письмовій формі і підлягає нотаріальному посвідченню.
А згідно зі статтею 638 ЦК України, договір є укладеним, якщо сторони в належній формі досягли згоди щодо усіх істотних умов договору.
Тож на момент продажу ви з покупцем досягли згоди. Після того, як квартира придбана новим покупцем, він стає її власником. Після угоди нотаріус вносить інформацію про внесення відомостей до реєстру прав щодо власності і надає її новому власнику квартири. Нотаріус не скасовує угоди.
Якщо вас не влаштовує те, як ви продали квартиру, звертайтесь до суду про визнання недійсним договору купівлі-продажу квартири. Надавайте ваші аргументи, докази на користь розірвання угоди.
Ви повинні знати, що, відповідно до статті 233 ЦК України, правочин, який вчинено особою під впливом тяжкої для неї обставини і на вкрай невигідних умовах, може бути визнаний судом недійсним незалежно від того, хто був ініціатором такого правочину.
Яйця – популярний та улюблений багатьма продукт харчування. Але іноді можуть потрапити яйця із секретом.
Пенсійний фонд регулярно інформує українців про надбавки за вік. Але за законом таких виплат кілька,…
Хочете, щоб ваш сад радував вас пишним цвітінням і хорошим урожаєм? Обов'язково обріжте ці рослини…
Ще один рецепт смачної і ситної страви, яка стане вашою улюбленою під час посту й…
Уже зовсім скоро на українців чекає різка зміна погода. До яких саме умов варто готуватися…
Вартість комунальних послуг зростає й часто стає не по кишені пенсіонерам. Чи обов'язково платити за…