У цій статті ми розповімо топ-9 помилок, при купівлі вживаного автомобіля, які роблять покупці. Отже, не варто:
Скористайтеся послугою автопідбір або знайдіть автомобільного фахівця. Він легко виявить проблеми в авто та не заплутається з перевіркою юридичної чистоти автомобіля. Послуги такого експерта коштують грошей, але так ви позбавите себе зайвих витрат і неприємностей у майбутньому.
Купити або продати старий автомобіль в Україні можна, наприклад, за допомогою сервісу «Автопарк». Це найбільший сервіс у країні, що працює з 2008 року за напрямами купівлі, продажу та обміну автомобілів. Докладніше про роботу сервісу можна дізнатися за посиланням https://autopark.ua/
Не довіряйте словам продавця та все ретельно перевіряйте. Він може приховувати реальні проблеми автомобіля та видавати їх за незначні. Або зовсім не згадуючи про них.
Усі домовленості фіксуйте письмово, зберігайте листування, і обов’язково перевіряйте автомобіль та документи перед покупкою.
Обов’язково перевіряйте юридичну чистоту автомобіля перед покупкою. Дивіться бази даних на наявність застав, арештів або інших обмежень. Використовуйте державні онлайн-сервіси для перевірки штрафів та боргів.
Не можна довіряти словам продавця та оцінювати авто на його зовнішній вигляд. На вас може чекати битий автомобіль після ДТП, скручений пробіг або арешт, що діє.
Завжди перевіряйте автомобіль за VIN-кодом за допомогою онлайн-сервісів, а також просіть у продавця всі документи, що підтверджують обслуговування автомобіля.
Не варто поспішати й брати перший варіант, що сподобався. Ви ризикуєте переплатити або купити автомобіль із найгіршими характеристиками. На ринку може бути безліч інших, вигідніших пропозицій.
Досліджуйте ринок, вивчіть пропозиції на кількох майданчиках, питайте по знайомих. Один із таких майданчиків — сервіс «Автопарк». Тут тисячі актуальних пропозицій на будь-який смак та колір. Докладніше за посиланням https://autopark.ua/buy
Перед покупкою автомобіль обов’язково потрібно відвезти на незалежне СТО для огляду спеціалістом сервісу. Зовні машина може здаватися справною, але приховані дефекти виявляться пізніше і призведуть до витрат на ремонт.
Під час огляду автомобіля ретельно перевіряйте кузов. Огляньте дверні отвори, крила, пороги та днище на наявність іржі та слідів перефарбування. Використовуйте товщиномір для виявлення прихованих ремонтних робіт. В іншому випадку ви ризикуєте купити авто з корозією, що вимагає дорогого відновлення.
Завжди вимагайте провести тест-драйв. Під час поїздки зверніть увагу на сторонні шуми, роботу двигуна, коробки передач, гальма та підвіски. Так ви зможете виявити проблеми, які не видно на стоянці.
Купівля вживаного автомобіля без урахування вартості його майбутнього обслуговування та ремонту може призвести до значних витрат. Навіть якщо машина здається дешевою, запчастини та обслуговування можуть виявитися дорогими.
Перед покупкою вивчіть, скільки коштують запчастини та обслуговування для вибраної моделі автомобіля. Дізнайтеся, наскільки часто ця модель потребує ремонту та яка вартість типових поломок.
*на правах реклами
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…