Вівторок, 16 Липня, 2024
ГоловнаРізнеЯк отримати права категорії С: підготовка та навчання

Як отримати права категорії С: підготовка та навчання

Этот материал также доступен на русском языке
Відкриття категорії С є одним із найголовніших завдань для всіх, хто планує пов'язати свою діяльність з подальшим керуванням вантажних автомобілів.

Щоб отримати права категорії С, необхідно пройти повноцінний курс навчання та успішно скласти іспити у СЦ МВС.

Якщо теорію можна пройти офлайн у спеціально облаштованих класах чи онлайн (для зайнятих людей), то практика має відбуватися з урахуванням особистого відвідування занять. Студент спочатку займається на спеціальному майданчику, де відпрацьовує, доводить до автоматизму власні навички, а згодом – разом із інструктором виїжджає до міста.

Підготовка до навчання

Перед вступом до автошколи важливо підготувати потрібний набір документів. До цього списку повинні входити:

  • Оригінал паспорта + копія.
  • Медична довідка, яка видається після успішного проходження медкомісії. Така довідка свідчить про те, що водій може керувати вантажними транспортними засобами і не має проблем зі здоров’ям, які можуть завадити цьому.
  • Бажана наявність прав водія з відкритою категорією В (керування легковими автомобілями).
  • Кілька фотографій розміром 3х4.
  • Чеки, що підтверджують сплату всіх державних мит.

Відкриття категорії С передбачає, що студент автошколи вже має досвід керування легковими авто, розуміє принцип керування різними транспортними засобами.

Наступним кроком та етапом підготовки вважається вибір відповідної групи, якщо студент віддає перевагу офлайн навчанню. На вибір доступно відразу кілька груп:

  • У будні – це ранкова, денна та вечірня групи.
  • Група вихідного дня для тих, хто працює 5 днів на тиждень і не може відвідувати заняття у будні.

Кожна окрема група має власний графік занять, у якому зазначено конкретний час.

Процес навчання в автошколі

Процедура навчання здійснюється у три основні етапи – це стандартна програма, яка дозволяє студентам здобути першокласну підготовку.

Йдеться про такі етапи:

  1. Теоретичні заняття у групах до 15 осіб, які відбуваються у комфортних умовах. Студенти вивчають усі ПДР, правила надання першої медичної допомоги, розбираються із внутрішнім пристроєм різних вантажних машин.
  2. Практичні заняття на спеціальних майданчиках. Відбувається відпрацювання навичок, вивчення нових маневрів, доведення корисних умінь до автоматизму.
  3. Практичні заняття у місті. Студент разом із інструктором виїжджають до міста, де відбувається демонстрація всіх умінь та навичок в умовах міського дорожнього руху.

Основний секрет успішного складання іспитів у СЦ МВС – вивчення всього обсягу корисної інформації, яка була запропонована у програмі.

Завітати до офісу Taurus School можна за адресою: вул. Раїси Окіпної, 4Б, офіс 25. Отримати необхідні консультації, відповіді на різні питання щодо навчання вдасться за номером телефону: +38 (067) 388-05-14.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні