Середа, 17 Липня, 2024
ГоловнаРізнеІн'єкції полінуклеотидів – найкраща антивікова процедура для жінок 50+

Ін’єкції полінуклеотидів – найкраща антивікова процедура для жінок 50+

Этот материал также доступен на русском языке
Сучасна косметологія пропонує широкий спектр процедур підтримки краси і молодості шкіри. Однією з найефективніших і найбезпечніших процедур, особливо для жінок старше 50 років, є ін'єкції полінуклеотидів. Ця методика зарекомендувала себе як оптимальне співвідношення ціни, ефекту та безпеки та користується великою популярністю серед пацієнток.

Що таке полінуклеотиди?

Полінуклеотиди (ПДРН) – це природні речовини, які складаються з ланцюжків нуклеотидів, які є будівельними блоками ДНК та РНК. Вони мають здатність стимулювати процеси регенерації клітин, покращувати мікроциркуляцію і підвищувати рівень зволоженості шкіри. Ін’єкції полінуклеотидів активізують вироблення колагену та еластину, що робить шкіру більш пружною та підтягнутою.

Якого ефекту слід очікувати?

Жінки 50+ часто стикаються з проблемами втрати пружності та еластичності шкіри, появою глибоких зморшків та сухості. Ін’єкції полінуклеотидів вирішують ці проблеми комплексно:

  1. Поліпшення текстури шкіри: Шкіра стає більш гладкою та м’якою, дрібні зморшки розгладжуються.
  2. Глибоке зволоження: ПДРН сприяють утримуванню вологи в шкірі, що особливо важливо для зрілої шкіри, схильної до сухості.
  3. Підвищення пружності та еластичності: Стимуляція вироблення колагену та еластину робить шкіру більш підтягнутою.
  4. Сяючий вигляд: Поліпшення мікроциркуляції сприяє здоровому кольору обличчя.

Подивіться на свіжі фото до і після полінуклеотидів, які демонструють ефект цієї процедури.

Популярні препарати з ПДРН на ринку України

В Україні найбільш популярними та перевіреними часом препаратами для ін’єкцій ПДРН є:

  1. Plinest: Італійський препарат, який зарекомендував себе завдяки високій ефективності та безпеці. Його часто використовують для відновлення шкіри обличчя, шиї та декольте.
  2. NucleoSpire: Препарат, що містить полінуклеотиди, які стимулюють регенерацію клітин та підвищують пружність шкіри. Підходить для пацієнтів із вираженими ознаками старіння.
  3. Restylane Skinboosters: Шведський препарат, який крім полінуклеотидів містить гіалуронову кислоту, забезпечуючи комплексний ефект зволоження та відновлення шкіри.
  4. TWAC: Високоефективний корейський препарат, який відрізняється потужною антивіковою дією. Він стимулює регенерацію тканин та покращує мікроциркуляцію, забезпечуючи глибоке зволоження та відновлення шкіри.
  5. Rejuran: Корейський препарат, який широко відомий завдяки своїм властивостям, що регенерують. Він сприяє швидкому відновленню шкіри після пошкоджень, покращує текстуру та пружність шкіри.
  6. Profilho: Італійський препарат, який поєднує в собі високу концентрацію гіалуронової кислоти та полінуклеотидів. Забезпечує глибоке зволоження та ліфтинг ефект, покращує загальний стан шкіри.

Процедура та відновлення

Процедура ін’єкцій полінуклеотидів займає від 30 до 60 хвилин та проводиться під місцевою анестезією, що робить її практично безболісною. Після ін’єкцій можливе невелике почервоніння та набряк, які проходять протягом кількох днів. Реабілітаційний період мінімальний і пацієнти можуть повернутися до звичайного життя відразу після процедури.

Ін’єкції полінуклеотидів – це інноваційна та ефективна методика, яка дозволяє жінкам 50+ насолоджуватися свіжою, пружною та зволоженою шкірою. Завдяки своїй безпеці та мінімальному періоду відновлення, ця процедура стає все більш популярною серед тих, хто хоче зберегти молодість та красу без радикальних втручань.


*на правах реклами

Нове на сайті

купити ноутбук Львів, ціни в Україні