Статті

Основні принципи роботи інгалятора

Як правило, зміни в стані здоров’я пацієнти помічають вже після перших 2-3 днів лікування. Робота з інгалятором дозволяє поліпшити загальний стан хворого та позбутися перших симптомів захворювання. Інгаляторам віддають перевагу, тому що їх використання допустиме практично при всіх видах хвороб верхніх дихальних шляхів (ГРВІ, грипі, пневмонії).

Основні принципи роботи інгалятора

Інгалятор ще відомий за іншою назвою, небулайзер. Важливо розуміти, що його принципом роботи є – дроблення частинок лікарського препарату, для того, щоб вони надалі проникали безпосередньо в легені. В процесі роботи небулайзера з нього виходить пар, він відповідає за пом’якшення  і зволоження слизової системи. Користувачі помічають покращення та відходження мокротиння при кашлі. Спеціалісти рекомендують використовувати інгалятор та спеціальні розчини при перших ознаках застуди. При першій стадії грипу або ГРВІ люди страждають від сухого подразнення дихальних шляхів. У процесі використання інгалятора кожен користувач може додавати різні протизапальні препарати для профілактики та прискорення оздоровчого процесу.

Види інгаляторів

Інгалятори розрізняють за видами, кожен з яких покупець може вибрати та придбати для себе в мережі салонів Ортомедіка. Відомі такі види небулайзерів:

  • Компрессорный. З ним дозволене використання антибіотичних та антисептичних засобів, гормонів, бронхолітиків, муколітиків та імуномодуляторів для покращення роботи апарату. Часто користувачі додають до небулайзера: спеціальну олію, мінеральну воду та антигрибкові препарати. Варто зауважити, що додавання допоміжних речовин неприпустимо в інших видах інгаляційних пристроїв. Компресорний інгалятор дозволений до використання дорослим та дітям.
  • Ультразвуковий. Відповідальний за руйнування молекулярної структури більшості речовин у процесі нагрівання.
  • Паровий або тепловологий інгалятор – найбільш популярний тип серед користувачів. Використовуючи такий апарат користувач може вдихати гарячі пари, які провокують розширення судин, що, своєю чергою, посилює кровообіг і фізіотерапевтичний ефект. Робити інгаляцію можна з додаванням легких олій та ряду препаратів, які призначає лікар.

Кожен з перелічених видів інгаляторів покупець завжди може придбати, наприклад, у мережі салонів Ортомедіка, як у стаціонарних відділеннях, так і в інтернет-магазині компанії. Вся продукція салону має доступні ціни, через пряму співпрацю з виробниками та постачальниками. Також тут завжди готові надати необхідні сертифікати якості за запитом клієнта. Фахівці завжди стежать за тенденціями ринку медичної техніки, тому представляють своїм покупцям лише найсучасніші та найтехнологічніші моделі. Завітайте до салону і вам допоможуть з підбором найкращого небулайзера.

Інгаляційна терапія доволі популярна в наш час, але варто зазначити, що вона теж має ряд своїх протипоказань, до них відносяться:

  • хвороби серцево-судинної системи;
  • туберкульоз;
  • захворювання крові.

Звичайно, що людина, яка потребує використання інгалятора, в першу чергу повинна відвідати свого лікаря для якісного огляду, консультації та призначення якісного лікування. Лікар після огляду порекомендує перелік дозволених препаратів, а користувачу залишається їх дотримуватися для скорішого одужання. Оскільки, саме правильна інгаляційна терапія допомагає пацієнту швидко позбутися кашлю, а також усуває симптоми вірусних захворювань.

Якщо в процесі вибору у вас виникають будь-які труднощі, то зверніться до представника салону медтехніки Ортомедіка, він в усьому допоможе та порекомендує найбільш підходящий апарат виходячи з особистих побажань клієнта.

Не витрачайте час на пошуки медичної техніки деінде, а одразу відвідайте будь – яке з відділень салонів Ortomedica  і оберіть все необхідне для себе та своїх близьких.


*на правах реклами

Новое на сайте

  • Новини

Фіалка цвістиме шапками у будь-яку пору року – ось що прикопують у горщик досвідчені квітникарі

У багатьох українців підвіконня прикрашають фіалки, але не всі квітникарі можуть похвалитися яскравим та пишним…

24/11/2024 22:54
  • Новини

Погода в Україні на понеділок, 25 листопада

У понеділок, 25 листопада, під впливом антициклону на всій території країни опадів не очікується. Вночі…

24/11/2024 21:59
  • Новини

Магнітні бурі на понеділок, 25 листопада 2024 року

Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?

24/11/2024 20:51
  • Новини

Гороскоп на тиждень з 25 листопада по 1 грудня

Цей тиждень обіцяє бути насиченим: Марс та Плутон формують опозицію, додаючи динаміки у розвиток світових…

24/11/2024 19:46
  • Статті

Наша історія: як і чому почалася війна (закінчення)

Коли закінчиться війна в Україні – військовий експерт зробив несподіваний прогноз

24/11/2024 18:45
  • Статті

Час Різдвяного посту: що можна і що не можна робити у ці дні

Різдвяний піст потрібен нам для того, щоб приготувати свою душу до зустрічі великого свята –…

24/11/2024 17:24