Нью-Йорк у всі часи приваблював безліч туристів та іммігрантів. З цим містом у приїжджих асоціюється США, адже саме тут є легендарна статуя Свободи. Нью-Йорк – місто, в якому для кожного відкриваються великі перспективи. Роботу тут знайти не надто важко. Клопіт може завдати оренда квартири в Нью-Йорку. Але і з цим питанням можна легко впоратися, якщо знати, що потрібно робити.
Власників квартир у Нью-Йорку насамперед цікавить питання своєчасної оплати у повному обсязі. Саме тому перше, що перевірять у орендаря — це фінансові можливості та дисциплінованість щодо оплати. Якщо орендар має погану фінансову історію, йому буде складніше винайняти житло.
При пошуку квартири потрібно пам’ятати про те, що в Нью-Йорку діє два важливі правила:
Але не варто падати духом, якщо ваш дохід не такий високий як би того хотілося або була складна кредитна історія. Головне не приховувати цю інформацію, а розповісти господареві нерухомості чи агенту, який займається пошуком житла. Найчастіше, за подібних ситуацій пропонуються інші варіанти оренди, наприклад, орендодавець може попросити сплатити житло на кілька місяців наперед або збільшити суму страхового депозиту.
Нью-Йорк ділиться на п’ять районів або боро – Бронкс, Бруклін, Квінс, Манхеттен і Стейтен-Айленд. Незалежно від того, в якому боро Нью-Йорка ви плануєте винаймати житло, яка оренда квартир у Брукліні або Манхеттені вас цікавить, ви повинні надати орендодавцю пакет необхідних документів. Експерти радять пакет документів підготувати заздалегідь, щоб, коли знайдеться необхідний варіант, не витрачати цей час.
У портфелі орендаря мають бути:
*на правах реклами
У вас з'явилося відчуття стягнутості або болю в певному м'язі? На УЗД і рентгені в…
Перші фрукти та овочі ми чекаємо з нетерпінням і з особливою насолодою пробуємо. Але свіжі…
З 1 липня 2025 року в Україні запроваджується базова соціальна допомога - для сімей з…
Іноді трапляються трагічні ситуації, коли чоловік помирає або гине до того, як встиг офіційно оформити…
Навесні так вабить свіжий огірок, редиска і перша полуниця. Як правильно обрати ранню городину, щоб…
В рамках оновленої програми «Турбота» затверджено два нові види адресної допомоги — одноразову та щомісячну.