Багато гастритів – це хвороби сучасного світу, де все підпорядковується часу. І дуже часто його не вистачає на правильний та спокійний прийом їжі. Приймати їжу ніколи не треба швидко та на бігу. Саме це сприяє розвитку гастритів, які у занедбаному стані можуть перерости у виразкову хворобу.
Трави мають різні можливості для лікування гастритів та виразкових хвороб. Вони знімають спазми і болі, мають обволікаючу дію, знімають запалення і загоюють, налагоджують перетравлення їжі і мають протимікробну дію.
Нещодавно ми розповідали, що допоможе при гастриті зі зниженою кислотністю.
Рекомендується застосовувати при гіперацидних гастритах, тобто із надмірною кислотністю шлункового соку. 10 г подрібненого кореня солодки голої заварити 200 мл окропу, настояти на водяній бані 20 хвилин, охолоджувати 45 хвилин, процідити і довести об’єм до початкового.
Приймати по 1 столовій ложці 3-4 рази на день до їди.
1 чайну ложку подрібненого кореневища лепехи звичайної заварити 300 мл окропу, настояти 20 хвилин і процідити.
Пити по 70 мл 4 рази на день 30 за хвилин до їди.
3 столові ложки подрібненої трави звіробою продірявленого заварити 200 мл окропу. Настояти 2 години і процідити.
Пити по 70 мл щодня після їди.
Пам’ятайте! Рослина отруйна! Дотримуватись дозування. При тривалому застосуванні викликає звуження кровоносних судин і підвищує кров’яний тиск.
Взяти 10 г насіння льону, по 20 г трави деревію та суцвіть ромашки. 1 столову ложку подрібненої суміші залити 200 мл окропу, настояти 20 хвилин і процідити.
Пити по 100 мл 4-5 разів на день.
Взяти в рівних частинах листя вахти трилистої та м’яти перцевої, траву деревію та золототисячника, насіння кропу запашного. 1 столову ложку подрібненої суміші залити 200 мл окропу. Кип’ятити на слабкому вогні 7-10 хвилин, настояти 20 хвилин і процідити.
Пити по 100 мл 3 рази на день 30 хвилин до їди.
З книги «Шлях до довголіття» Віктора Чернишова
Шукаєте простий і смачний рецепт до чаю? Цей пісочний пиріг із варенням підкорює з першого…
Автоматичне перепризначення субсидій стосується більшості домогосподарств. Але якщо змінився склад сім’ї або майновий стан —…
Батат, або солодка картопля, – смачний та корисний продукт. Якщо ви хочете виростити його самостійно,…
Схеми шахраїв стають дедалі витонченішими. Вони використовують фейкові клавіатури, коментарі з фішинговими посиланнями й фальшиві…
У 2025 році в Україні знову зростуть вимоги до страхового стажу для виходу на пенсію…
Відкрито реєстрацію на програму фінансової підтримки. У межах ініціативи можна отримати до 50 тисяч гривень.…