Тому був винайдений особливий продукт – декофеїнізований, який зберігає смак та аромат напою, але при цьому практично не містить кофеїну. У статті розповімо про особливості його виробництва.
Найчастіше такий напій роблять з арабіки, оскільки вона містить менше кофеїну, ніж робуста. А значить, і прибирати цю речовину із зерен простіше та швидше. У магазинах можна придбати декофеїнізовану каву в зернах, мелену і розчинну. При декофеїнізації з зерен також видаляють інші речовини, через що смак і аромат готового напою стають простіше. Також багато варіантів декаф мають більш виражену кислинку, ніж звичайна 100% арабіка, а в післясмаку напою часто з’являються нотки хліба або трави. Якщо ж безкофеїновий напій приготовлений зі свіжообсмажених ретельно відібраних зерен, ці нюанси смаку та аромату практично непомітні, хоча вартість кави без кофеїну на сайті в цьому випадку повністю відповідає високій якості продукту.
Є кілька способів видалення кофеїну:
Щоб дізнатися, яким саме способом була виготовлена та чи інша кава без кофеїну, яку можна купити, наприклад, на MAUDAU, треба вивчити упаковку продукту. Якщо на ній немає потрібної інформації, відвідайте сайт виробника.
*на правах реклами
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…