Кожна культура має свої особливості. Це саме стосується й України.
Релігія безпосередньо впливає на організацію похорону, поминальні обряди, облаштування могили та багато іншого. Похоронне бюро «Ритуал 24» пропонує ритуальні послуги у Києві з підготовки та проведення похоронного процесу з урахуванням релігійних особливостей та побажань клієнтів – тут індивідуальний підхід до кожного.
Агент допоможе родичам організувати поховання таким чином, щоби гідно проводити покійного і при цьому враховувати фінансові можливості родичів. Необхідно погодити дату, вибрати труну та іншу атрибутику, замовити місце на цвинтарі, зал для поминального обіду. Також компанія пропонує транспорт для перевезення тіла з моргу, та для перевезення рідних та близьких під час усієї процесії.
Ритуальне бюро також пропонує послуги кремації тварин, розтин могил для проведення будь-яких експертиз. Якщо під час похорону комусь стане погано, лікар надасть першу медичну допомогу.
Є різні напрями християнства:
В ісламських країнах намагаються якнайшвидше поховати померлого, супроводжуючи процес молитвами, читанням Корану, надгробними похвалами. При цьому людей ховають головою до Мекки.
В юдаїзмі обов’язковим ритуалом є омивання тіла та обгортання його в саван та накриття талітом. Після цього процесія вирушає у дорогу. Тут також важливо поховати людину якнайшвидше, тому що у священному писанні говориться «обов’язково поховай у неї того ж дня». Іноді похорон проводять навіть уночі, щоб дотримуватися цих слів.
У буддизмі є багато напрямів, тому тіло померлого може бути поховано в землі або кремоване. У цій вірі є цикл сансари, тобто смерть – це переродження, перехід у новий цикл сансари. Тому читаються певні молитви, проводяться медитації.
У джайнізмі цікаво те, що вся церемонія проводиться таким чином, щоб у жодному разі не нашкодити жодній живій істоті. Те саме стосується і церемонії прощання з померлим. А тому тіло кремують, а порох розкидають.
У сикхізмі не допускається бурхливий прояв емоцій, таких як плач, голосіння. Зазвичай тіла кремують, але якщо це неможливо, його можуть поховати у землі чи морі.
*на правах реклами
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…