Американці вигадали це свято, щоб познайомити людей з корисними властивостями свинячого сала, яке можна не лише вживати в їжу. У народній медицині сало протягом сотень років успішно використовували для боротьби з багатьма захворюваннями.
Якщо у вас розболівся зуб, візьміть шматочок свіжого солоного сала і прикладіть до ясен, де знаходиться хворий зуб, приблизно на 30 хвилин. Сало зніме запалення і біль має пройти. Проте цим способом постійно користуватися не можна — він не замінить візит до стоматолога.
Сало також здатне полегшити стан і при варикозі. Візьміть тоненькі шматочки свіжого несолоного сала і прикладіть їх до вузлів на венах. Закріпіть пов’язкою і змінюйте її раз на добу. Це потрібно робити доти, доки стан не покращиться, а вузлики не зменшаться. Однак, при цьому не можна припиняти лікування, яке вам призначив лікар.
При болях у суглобах можна використовувати компрес із топленого сала. Сало потрібно розтопити, нанести його на папір для компресів та обмотати хворий суглоб. Зверху компрес загорнути чимось теплим і залишити на ніч.
Можна використати й інший рецепт. Шматок старого сала пропустіть через м’ясорубку, додайте трохи натурального меду і добре перемішайте. Потім цією сумішшю змастіть хворі місця, укутайте вовняною тканиною та залиште на ніч.
Для цього знадобиться свіжа черевна свиняча сітка, але її ні в якому разі не можна ні мити, ні солити. Покладіть сітку на шматок харчової плівки і прикладіть до правого підребер’я. Зверху оберніть натуральною тканиною та залиште на ніч.
З цим захворюванням народна медицина також рекомендує боротися за допомогою свинячої черевної сітки. Її потрібно перетопити, перелити в банку та тримати в холодному місці. При бронхіті 1 десертну ложку топленого сала розвести 1 склянкою гарячого молока. Пити маленькими ковтками.
При геморої треба взяти шматок розм’якшеного старого сала і змішати його з медом у рівних пропорціях. З цієї суміші зробити невеликі свічки, загорнути їх у харчову плівку та відправити у морозильник на дві години. Використовувати свічки щодня перед сном, доки настане полегшення.
Щоб позбутися шпори п’яти, змішайте 100 грамів несолоного свинячого сала, одне куряче яйце разом із товченою шкаралупою і 100 грамів оцтової есенції. Перед сном розпарте п’яту в гарячій воді і прикладіть тампон із приготовленою маззю. Вранці змийте залишки мазі чистою теплою водою. Повторюйте процедуру протягом 5 днів.
Можна використовувати і легший спосіб боротьби зі шпорою п’яти. Просто прикладіть до хворого місця шматочок старого свинячого сала. Щоб зафіксувати його, надягніть носок. Зверху загорніть ногу поліетиленовою плівкою або пергаментним папером і надягніть ще одну шкарпетку. У разі необхідності, з таким компресом можна ходити.
Щоб рана швидше гоїлася, візьміть у рівних кількостях бджолиний віск, свинячий жир і смолу хвойного дерева. Все складіть у каструльку і постійно помішуючи, проваріть на маленькому вогні протягом 5-10 хвилин. Гарячу суміш перелийте в банку та остудіть. Змащуйте маззю уражену ділянку шкіри 2-3 рази на день, до повного загоєння.
Видалити небажану бородавку також допоможе сало. Розтопіть шматочок сала і додайте до нього часник, пропущений через часничницю, у пропорції 2:1. Раз на день густо змащуйте цією сумішшю бородавку, а зверху накладайте пов’язку.
Цей народний рецепт лікування екземи використовували ще наші предки. Візьміть 2 столові ложки перетопленого несолоного свинячого сала і змішайте з білками двох курячих яєць, 100 г подрібненого пасльону і соку чистотілу. Настоюйте суміш приблизно 2-3 дні, а потім змащуйте нею уражені місця.
Частина українців можуть отримати грошову допомогу від міжнародного фонду в межах нового етапу програми фінансової…
Комунальники зробили важливу заяву, що торкнеться частини українців. Плату за газ у травні можуть не…
Частина пенсіонерів можуть отримати безкоштовні продукти харчування від відомого міжнародного фонду. Як це зробити.
Частина українців можуть залишитися без пенсій. Які вимоги потрібно обов'язково виконати, щоб отримувати пенсійні виплати.
21 травня в Україні відзначають Всесвітній день культурного різноманіття в ім’я діалогу та розвитку, Міжнародний…
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…