Колишній голкіпер донецького «Шахтаря» перебрався до лісабонської «Бенфіки». Ця угода, за оцінками відомого сайту Transfermarkt, обійшлася португальцям у €10 млн. Артем Довбик, який раніше виступав за «Дніпро-1», влітку змінив футбол України на іспанську Ла Лігу. Нападник приєднався до каталонської «Жирони», склавши компанію своєму товаришеві по збірній Віктору Циганкову. Перехід оцінюється у €7,75 млн.
Можна сказати, що українські легіонери досить швидко адаптувалися до нових реалій. Трубін, який на початку трохи побув у статусі запасного, сьогодні є безумовним першим номером «Бенфіки». У деяких матчах, наприклад проти міланського «Інтера» у Лізі чемпіонів, його гра отримала найвище визнання. Команда Анатолія досить успішно виступає у чемпіонаті Португалії, а ось на міжнародній арені справи складаються не дуже. Клуб програв у перших трьох матчах ЛЧ та близький до вильоту з єврокубків.
Представникам футболу України в Іспанії поки що не доводиться скаржитися на невдачі. Їхня «Жирона» створила справжню сенсацію на старті Ла Ліги. Після 12 турів команда очолює турнірну таблицю. Вдало вписався в колектив Довбик, який встиг за цей період забити 6 м’ячів та зробити кілька асистів. Вже з’явилися чутки про те, що нападником цікавиться «Інтер». Продовжує прогресувати й Віктор Циганков, якого преса активно сватає до «Баварії» та «Барселони». Але поки що все це лише на рівні розмов.
Наприкінці літа та на початку осені український чемпіонат залишили ще кілька відомих виконавців. Нехай ці гравці перейшли в менш імениті клуби, але їхні історії теж заслуговують на увагу. Останні гучні трансфери футболу в УПЛ:
Наступних цікавих трансферів футболу в Україні доведеться чекати вже взимку. Майбутнє міжсезоння обіцяє чимало гучних переходів, не кажучи вже про чутки. Зокрема, ЗМІ повідомляють про підвищення активності європейських грандів щодо півзахисника «Шахтаря» Георгія Судакова. Є серйозний інтерес і до інших збірників, які виступають в УПЛ.
*на правах реклами
Цей брауні — справжній порятунок для тих, хто хоче чогось солодкого просто зараз. Не потрібні…
Українцям із газовими котлами та плитами попередили про нові витрати — перед початком опалювального сезону.…
В Україні стрімко зростає кількість водіїв, які втрачають право керувати авто. МВС публікує тривожну статистику.
У головній компанії-газопостачальнику країни зробили важливу заяву для побутових споживачів. Що треба знати.
Українцям обіцяють справедливіші пенсії: у Мінсоцполітики розробляють механізм, що має виправити неспівмірність розрахунків.
Не секрет, що одяг із секонд-хенду має дуже неприємний запах, який звичайним пранням іноді взагалі…