До складу паприки входять вітаміни A, B, C, PP, K, а найголовніше – вітамін E, який допомагає зберегти молодість.
Крім того, мінерали, органічні кислоти і антиоксиданти, що містяться в паприці, захищають клітини організму і не дають їм зношуватися раніше.
Паприка також благотворно впливає на кровообіг – не дає крові застоюватися, покращує кровообіг, що зменшує ризик утворення тромбів. Завдяки паприці також знижується рівень холестерину, ця пряність покращує травлення і допомагає роботі печінки.
Проте вживати паприку можна не усім. Вона протипоказана при холециститі, підвищеному тиску, виразці шлунка, захворюваннях нирок та ішемічній хворобі серця.
***
Зверніть увагу, що у зрілому віці вживання достатньої кількості води є дуже важливим для загального стану здоров’я. Це добре для усіх органів, серцево-судинної системи. Чому? Зменшується ризик утворення згустків крові в судинах і покращується мікроциркуляція (транспорт біологічних рідин на тканинному рівні).
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…