Ампліпульс – спосіб лікування та реабілітації, який за радянських часів набув неабиякої популярності.
Силу струму на приладі збільшують доти, доки пацієнт не відчує вібрацію, поштовхи або легкий електричний удар. Як і заведено в цьому напрямі терапії, ампліпульс застосовується при різних станах, що супроводжуються яскраво вираженим больовим синдромом. Апарат нібито чинить протизапальну, протинабрякову, судинорозширювальну та розсмоктуючу дії.
Вважається, що синусоїдальні модульні струми, створені приладом, впливають на чутливі нервові закінчення. Завдяки цьому м’язові волокна скорочуються. Як наслідок – настає розслаблення (або електросон). Саме так ніби досягається знеболювальна та протизапальна дія ампліпульсу.
Втім, не поспішайте бігти до найближчого кабінету. Адже якісних доказів дії ампліпульсу у міжнародних базах даних немає. За винятком деяких сумнівних публікацій «фахівців» із росії. Але навіть вони не надто впевнені в ефективності диво-методу.
Медики зазначають, що реабілітація та лікування насамперед мають бути доказовими. Методи з недоведеною ефективністю і широким спектром застосування – марна трата часу й інколи – грошей пацієнтів, зазначають у МОЗ.
Статистика свідчить, що середня українська пенсія становить третину середньої зарплати. Скільки ж пенсії нарахують при…
Погода в Україні на середу, 21 травня у східних областях, місцями у центральних, західних, південних…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня: як поводитися метеозалежним.
Святих Костянтина Великого і його матір Олену названо «рівноапостольними» за великі заслуги перед християнською Церквою.
У 2025 році громадяни України мають можливість добровільно докупити страховий стаж для отримання або збільшення…
До утворення здуття свіжого або старого лінолеуму може призвести безліч причин. Але в будь-якому випадку…