Ампліпульс – спосіб лікування та реабілітації, який за радянських часів набув неабиякої популярності.
Силу струму на приладі збільшують доти, доки пацієнт не відчує вібрацію, поштовхи або легкий електричний удар. Як і заведено в цьому напрямі терапії, ампліпульс застосовується при різних станах, що супроводжуються яскраво вираженим больовим синдромом. Апарат нібито чинить протизапальну, протинабрякову, судинорозширювальну та розсмоктуючу дії.
Вважається, що синусоїдальні модульні струми, створені приладом, впливають на чутливі нервові закінчення. Завдяки цьому м’язові волокна скорочуються. Як наслідок – настає розслаблення (або електросон). Саме так ніби досягається знеболювальна та протизапальна дія ампліпульсу.
Втім, не поспішайте бігти до найближчого кабінету. Адже якісних доказів дії ампліпульсу у міжнародних базах даних немає. За винятком деяких сумнівних публікацій «фахівців» із росії. Але навіть вони не надто впевнені в ефективності диво-методу.
Медики зазначають, що реабілітація та лікування насамперед мають бути доказовими. Методи з недоведеною ефективністю і широким спектром застосування – марна трата часу й інколи – грошей пацієнтів, зазначають у МОЗ.
Урожаю все нема, а дерево росте вже не перший рік? Причин відсутності плодів у сливи…
Не обов’язково бути шеф-кухарем, щоб створити закуску, яка прикрасить будь-який стіл. Замість банальних канапок –…
З початку 2025 року ПУМБ став лідером серед банків в онлайн-кредитуванні малого бізнесу. Така динаміка…
Для клієнтів одного з найпопулярніших банків країни ввели важливі зміни. До коли відтепер можна користуватися…
Пенсіонер Юрій Петренко вважає, що Пенсійний фонд незаконно перерахував його пенсію за двоскладовою формулою. Розбирається…
Відомий благодійний фонд оголосив про видачу грошової допомоги українцям. Хто її може отримати та як…