З доступних способів можна виділити лише чотири. Кожен з них має свої переваги та недоліки:
Ми не розглядатимемо способи обміну через електронні платіжні системи, криптовалюти, обмін через карти іноземних банків та інші складні методи, що потребують особливих навичок і підійдуть далеко не кожному.
Розглянемо докладніше кожен зі способів традиційного обміну валют
Це найпоширеніший і найдоступніший спосіб обміну валют в Україні. Пункти розташовані у всіх основних районах міста і найчастіше пропонують обмін двох пар валют: долари та євро.
Тут не завжди вигідний курс обміну і лише готівка, але сам процес повністю анонімний, тому що, на відміну від банків, не вимагає надання документів.
Також є ризик отримати підроблену банкноту.
Безпечний та надійний спосіб обміну валют. Можна обмінювати як готівку, так і безготівковим платежем на банківську картку. Для обміну можуть вимагати ідентифікаційні документи.
Не найзручніший спосіб, бо є вірогідність застрягти у черзі з іншими клієнтами, що сплачують свої рахунки.
Також деякі банки для своїх клієнтів пропонують вигідніші умови.
Обмін валют онлайн через спеціальні сервіси. Тут зазвичай найвигідніший курс.
Мабуть, це найбільш ризикований спосіб обміну валют, бо клієнт не знає куди переказує гроші і сподівається лише на чесність з того боку.
Однак інтернет-обмінники особливо не зацікавлені в шахрайстві, бо непогано заробляють на комісії з різниці курсів та присутні на спеціальних рейтингових майданчиках із відгуками клієнтів. Будь-який негативний відгук відсуне такий обмінник вниз і відлякає потенційних клієнтів.
Для обміну знадобляться номер банківської картки відправника та одержувача. Платіж прийде як переказ від приватної особи.
Це спеціальні люди, які анонімно обмінюють готівку та можуть пропонувати дуже вигідні умови. Але через повну анонімність є великий ризик отримати підроблену банкноту.
Спосіб не завжди зручний і підходить в основному для великих сум.
Рекомендуємо дотримуватись наступних правил:
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.