«Всі рецепти народної медицини в основному зводяться до приготування різних відварів, настоїв та настоянок. Людині необізнаній часом важко розібратися у цих термінах. Буду вдячна за пояснення.
Олена Ч., м. Могилів-Подільський, Вінницька обл.»
Існують тисячі рецептів фітопрепаратів. Але якщо їх згрупувати за способом виготовлення, то основних вийде лише три – ті, що ви назвали.
• Відвар. Береться жорстка сировина (коріння, кора, рідше – гілки) і витримується на водяній бані не менше півгодини. Його треба охолодити, процідити і використовувати протягом двох днів за умови зберігання у герметичному посуді.
• Настій. Береться м’яка сировина (листя, стебла, бруньки, квіти) і заливається теплою або гарячою водою (температура залежить від рецепту). Продукту треба постояти при кімнатній температурі в середньому чотири години. Зберігати його можна не більше доби.
• Спиртова настоянка. Рослинну сировину заливають спиртом або горілкою, а посудину поміщають у темне місце на місяць. Застосовується настоянка малими дозами, а основа дозволяє зберігати її досить довго.
Крім вказаних способів приготування існують і інші – наприклад, олії, мазі. Але їх приготування в домашніх умовах більш трудомістке, тому такі рецепти користуються меншою популярністю.
У якому віці можна буде вийти на пенсію наступного року і який стаж потрібно мати.
Сучасні туалетні системи із пластику стають незамінним рішенням для заміських будинків та дачних ділянок, де…
Уряд вирішив підвищити фінансову допомогу сім'ям загиблих захисників.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.