Сучасна система обігріву – «тепла підлога», буває двох видів – на воді та електриці.
Наприклад, обігрів на водяній основі вимагатиме більше зусиль та вкладень при монтажі. Однак його експлуатація вийде значно економнішою. З установкою електричного обігріву жодних проблем не буде – вийде дешевше та легше з установкою. Але в будинку знадобиться заміна проводки – на підтримку обігріву потрібно близько 2 кВт.
І справді, сьогодні технології дозволяють встановлювати підлогу з підігрівом без особливих умінь. Ті, хто має хоч якесь відношення до будівельних справ, нічого складного цього не бачать. Головне, закупити необхідні комплектуючі для теплої підлоги. Зазвичай до цього списку входять:
Але, щоб уникнути прикрих промахів, краще доручити справу професіоналам. Які, наприклад, не забувають про те, що монтажна стрічка для теплої підлоги це чи не головна комплектуюча деталь. Її завдання – утримувати нагрівальні кабелі під час укладання та монтування в підлогу системи підігріву, що сильно спрощує роботу надалі.
Якщо ви проживаєте в приватному будинку, то підлога з підігрівом стане для вас справжньою знахідкою. Така система обігріву забезпечить теплом не тільки вічно холодну підлогу, а й усе приміщення загалом. Адже потік тепла буде спрямований і в стелю, і стіни. Однак є одне “Але!”. У приватному будинку доречний саме електричне підігрів підлоги, а систему доведеться монтувати в кожній житловій кімнаті. У квартиру впишеться тепла підлога на основі водяного обігріву. Забравши радіатори з виду, ви зможете сховати їх під підлогою. Але перед облаштуванням системи потрібно чітко розрахувати місце розташування та площу квартири, скільки тепла вам знадобиться на її обігрів. Взагалі експерти рекомендують комбінувати теплу підлогу із центральною системою опалення. Підлогу з обігрівом у приватному будинку або в квартилі краще встановлювати у вітальні, ванній та кухні. Обов’язково з урахуванням розміщення меблів. Це вийде практично та економно.
3 липня в Україні очікується місцями спека, але й місцями невеликий дощ.
Як сильно збуджений стан магнітосфери позначиться на здоров'ї людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Сьогоднішня публікація — про Нафталію Френкеля, людину, яка керувала будівництвом Біломорсько-Балтійського каналу.
Смартфон поруч із нами з ранку до ночі: на кухні, в транспорті, на прогулянці, у…
Заміна суглоба – дорога операція, яку багато пенсіонерів просто не можуть собі дозволити. Але не…
Державна допомога для ВПО під загрозою — Мінфін розпочинає регулярні перевірки, а тривале перебування за…