За даними Української міжбанківської асоціації членів платіжних систем ЄМА, за минулий рік злочинці вкрали з карток українців 339 млн гривень.
Щоб шахраї не вкрали гроші з вашої банківської картки, дотримуйтеся простих правил безпеки:
1. Не тримайте PIN-код картки разом із карткою. Його треба знати напам’ять.
2. Не розголошуйте PIN-код та CVV2-код (три цифри зі зворотного боку) своєї платіжної картки. Повідомляти ці дані не можна навіть працівникам банку та представникам правоохоронних органів.
3. Регулярно змінюйте PIN-код картки. Проте робіть це через перевірений банкомат, розташований усередині відділення банку.
4. Підключіть послугу SMS-інформування про всі операції карткового рахунку.
5. Не використовуйте чужі телефони для входу до особистого кабінету мобільного банку. Вхід здійснюйте лише з власних пристроїв.
6. Не зберігайте дані вашої картки на веб-сайтах інтернет-магазинів.
7. У разі втрати (крадіжки) картки негайно телефонуйте до банку для її блокування.
За інформацією Міністерства реінтеграції
Майте на увазі, якщо пенсіонер виїхав за кордон і отримує там допомогу, його не мають права позбавити української пенсії, повідомляє Міністерство соцполітики.
Якщо пенсія виплачується на банківський рахунок, на момент зарахування кошти стають власністю людини. І людина має право використовувати їх на власний розсуд.
Цього дня прийнято звертатися з молитвою до Діви Марії та просити захисту та заступництва у…
2025 року українські пенсіонери зможуть отримати нову фінансову допомогу, яку здійснить Міністерство соціальної політики разом…
Якість прання залежить від забрудненості білизни, і від прального засобу. Скільки порошку треба, щоб ваша…
Виразкова хвороба відрізняється періодами весняного та осіннього загострення. Тому саме зараз слід докладніше поговорити про…
Ми робимо запаси влітку та восени, і всю довгу зиму вони вносять корисну та смачну…
Законодавство та порядок регулювання дії законів постійно проходять трансформації: запроваджуються зміни, удосконалення. Як устежити за…