Потовкти лист алое (столітник), покласти на хворе місце і перев’язати. Пов’язку міняти через 7-8 годин. Компрес сприяє дозріванню абсцесу і витягуванню гною.
Пов’язка з лляної або бавовняної тканини (в крайньому разі з марлі), змочена в сольовому прокип’яченому розчині (на 1 літр води 100 г солі) і складена у 4 шари (а марля – у 8 шарів) накладається на хворі місця на ніч, до повного одужання.
20 г подрібненого листя волоського горіха залити 400 мл рослинної олії. Настояти 1 тиждень у закритому посуді. Потім склад 5 хвилин прокип’ятити, процідити і знову прокип’ятити на водяній бані 30 хвилин, а після цього додати до гарячого складу 20 г воску і перемішати до охолодження. Мазь прикладати на нарив під пов’язку.
Терта сира картопля, що прикладається кілька разів на день на 2-3 години, допомагає найшвидшому порятунку від наривів.
2 столові ложки подрібнених на порошок коренів живокосту лікарського залити 200 мл води. Довести до кипіння і кип’ятити 3 хвилини, потім настояти 30 хвилин і процідити. Їз відвару робити компреси і примочки на гнійні запалені тканини.
З книги «Шлях до довголіття» Віктора Чернишова
Раніше ми писали про користь точкового масажу:
На які тільки хитрощі не йдуть овочівники, щоб зібрати ранній та рекордний урожай. Сьогодні розповідаємо…
4 квітня очікується погода без опадів, у південних областях - місцями дощі.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Цього дня прийнято звертатися з молитвою до Діви Марії та просити захисту та заступництва у…
2025 року українські пенсіонери зможуть отримати нову фінансову допомогу, яку здійснить Міністерство соціальної політики разом…
Якість прання залежить від забрудненості білизни, і від прального засобу. Скільки порошку треба, щоб ваша…