Потовкти лист алое (столітник), покласти на хворе місце і перев’язати. Пов’язку міняти через 7-8 годин. Компрес сприяє дозріванню абсцесу і витягуванню гною.
Пов’язка з лляної або бавовняної тканини (в крайньому разі з марлі), змочена в сольовому прокип’яченому розчині (на 1 літр води 100 г солі) і складена у 4 шари (а марля – у 8 шарів) накладається на хворі місця на ніч, до повного одужання.
20 г подрібненого листя волоського горіха залити 400 мл рослинної олії. Настояти 1 тиждень у закритому посуді. Потім склад 5 хвилин прокип’ятити, процідити і знову прокип’ятити на водяній бані 30 хвилин, а після цього додати до гарячого складу 20 г воску і перемішати до охолодження. Мазь прикладати на нарив під пов’язку.
Терта сира картопля, що прикладається кілька разів на день на 2-3 години, допомагає найшвидшому порятунку від наривів.
2 столові ложки подрібнених на порошок коренів живокосту лікарського залити 200 мл води. Довести до кипіння і кип’ятити 3 хвилини, потім настояти 30 хвилин і процідити. Їз відвару робити компреси і примочки на гнійні запалені тканини.
З книги «Шлях до довголіття» Віктора Чернишова
Раніше ми писали про користь точкового масажу:
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…