На 19,7% збільшується не вся сума пенсії, а лише зарплата, яка підставляється у формулу розрахунку. Якщо пенсія сама по собі висока, то і збільшення буде відчутним. Якщо ж основний розмір пенсії після індексації все одно залишається меншим за мінімальний, тоді розглядається питання про встановлення доплат.
Доплати залежатимуть від віку людини, наявного стажу та від того, працює вона чи ні. А сама індексація пенсій торкнеться як працюючих, і непрацюючих громадян.
Загалом мінімальна пенсія з 1 березня зросла з 2100 до 2520 гривень, незалежно від віку та стажу. Далі, залежно від індивідуальних показників, пенсіонер може претендувати на мінімальні виплати у розмірі 2760, 3000 або 3120 гривень.
У деяких випадках, якщо людина не матиме повного стажу (30 років у жінок і 35 років у чоловіків), пенсія обчислюватиметься пропорційно стажу.
Тим, хто вийшов на пенсію у 2020–2022 роках, до пенсії просто додали по 100 гривень. У новому розмірі з березня отримують виплати військові пенсіонери та чорнобильці. З 1 липня очікується перерахунок пенсій для держслужбовців та науковців.
Нагадаємо, ми докладноо розбирали підсумки індексації.
Пенсійний фонд України отримав нові обов’язки — тепер саме він опікується багатьма видами соціальних виплат.…
Наразі це вже четвертий регіональний форум, який організовано за підтримки проєкту Реабілітація в Україні (Rehab4U).
Український ринок демонструє стабільно високий інтерес до продукції з Піднебесної протягом останніх десятиліть. Цей тренд…
Як збільшити врожай огірків за допомогою копійчаного засобу, який є в кожній домашній аптечці. Огірки…
Галета – це французька страва, що нагадує відкритий пиріг. Галету можна готувати із солоною або…
Хоча в Україні передбачено підвищення пенсій для громадян, які досягли 65-річного віку, далеко не всі…