Є основні моменти, які варто враховувати та знаючи їх, ви з легкістю зможете зробити правильний вибір.
Інтернет-майданчик Shafa.ua з продажу речей в інтернеті підготував рекомендації щодо вибору літніх та зимових ковдр. Які бувають види наповнювача та виробники.
Це, звичайно, справа дуже індивідуальна. Кожному подобається своє. Як кажуть, на смак та колір товариша немає. Перш ніж купити якісну недорогу ковдру, необхідно відповісти на низку запитань:
Ковдри розрізняються:
Розмір ковдр повинен підходити під ліжко, щоб було зручно спати. Які розміри бувають?
Серед них можна виділити:
Останній вид ковдри має лікувальний та профілактичний ефект, які мають відчутну вагу, впливають на все тіло та допомагають розслабитися. Верх складається з бавовни, саржі, мікрофібри, фланелі, плюші та інших натуральних тканин. А для обтяження використовують такі природні наповнювачі, як:
Стандартними матеріалами для виготовлення ковдр є бавовна, сатин або трикотаж. Вони дозволяють шкірі дихати. Як наповнювачі використовуються різні наповнювачі – бамбук, шовк, пух або шерсть, синтепон, холлофайбер, поліестер, волокна поліефіру і тинсулейт. Всі ці матеріали при своїй невеликій вазі можуть зберігати тепло.
Найкраще і якісніше для сну вибирати ковдру, яка зроблена з натуральних матеріалів. Вони дають дихати та нешкідливі для тіла. Чохли краще вибирати з бавовни, льону, шовку або бамбука.
На літо краще вибирати ковдру з бавовни, вона пропускає повітря. На осінь краще купувати тонкі ковдри з флісу або байки. На зиму потрібно вибирати теплі ковдри, які не пропускають повітря.
Ковдри з вовни верблюда найбільше підходить, тому що вона найтепліша і підходить для холодів. На весну більше під тонку ковдру з бавовни. При виборі спеціальної ковдри обов’язково отримати консультацію лікаря, разом ви визначитеся, який лікувальний варіант для вас буде оптимальним.
Шухляда холодильника – не просто «полиця для овочів». Саме тут продукти довше залишаються свіжими, якщо…
В Україні у 2025 році деяким власникам старого та нового житла доведеться заплатити податок на…
3 липня в Україні очікується місцями спека, але й місцями невеликий дощ.
Як сильно збуджений стан магнітосфери позначиться на здоров'ї людей? Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Сьогоднішня публікація — про Нафталію Френкеля, людину, яка керувала будівництвом Біломорсько-Балтійського каналу.
Смартфон поруч із нами з ранку до ночі: на кухні, в транспорті, на прогулянці, у…