Універсальним засобом для збагачення ґрунту «під квіти» є карбамід (сечовина) – добриво, що містить азот. Його застосовують у пропорції – 15 грамів на квадратний метр. Щоб рослини не зазнали опіків, потрібно вносити добрива після поливу.
Гіацинти починають підживлювати сечовиною після появи перших паростків і нітрофоскою з розрахунку 2 столові ложки на квадратний метр. Після закладки бутонів проводять друге весняне підживлення рідким добривом: в 10 літрах води розчиняють по 5 грамів сечовини, суперфосфату і сульфату калію.
Крокуси, листя яких досягло максимальної довжини, підживлюють калійними та фосфорними добривами в рівному співвідношенні. Дозування не має перевищувати 40 грамів на квадратний метр.
Примулу починають підживлювати слабким розчином комплексного добрива лише після утворення бутонів, інакше ви отримаєте буйну соковиту зелень, а квітки так і не з’являться. Поживні речовини вносять з інтервалом 2 тижні протягом усього періоду цвітіння.
Пенсіонерка звернулася до ПФУ за доплатою за вік, але отримала відмову. У чому причина і…
Пенсійний фонд України отримав нові обов’язки — тепер саме він опікується багатьма видами соціальних виплат.…
Наразі це вже четвертий регіональний форум, який організовано за підтримки проєкту Реабілітація в Україні (Rehab4U).
Український ринок демонструє стабільно високий інтерес до продукції з Піднебесної протягом останніх десятиліть. Цей тренд…
Як збільшити врожай огірків за допомогою копійчаного засобу, який є в кожній домашній аптечці. Огірки…
Галета – це французька страва, що нагадує відкритий пиріг. Галету можна готувати із солоною або…