При цьому з’являється абдомінальне ожиріння, коли жирова тканина відкладається на животі, збільшуючи кількість «внутрішнього» жиру, який має підвищену стійкість до інсуліну.
Ознаками метаболічного синдрому є підвищений тиск, високий рівень цукру у крові, широка талія. При такому стані у чоловіків обсяг талії перевищує 102 сантиметри, у жінок – 89 сантиметрів. Підвищується можливість розвитку діабету другого типу, хвороб серця, інсульту.
У групі ризику перебувають всі, хто страждає на ожиріння, гіпертонію, серцево-судинні захворювання, веде малорухливий спосіб життя, а також хворі на цукровий діабет і люди віком понад 60 років.
Головне при лікуванні метаболічного синдрому – утримувати нормальну вагу, що знижує ризик розвитку ускладнень. Для цього використовують дієту і фізичні вправи.
Що стосується дієти, то на столі мають переважати страви з рослинної їжі. У ній багато протизапальних речовин, антиоксидантів, харчових волокон, які позитивно впливають на обмін речовин, знижують рівень цукру та холестерину.
26 травня дощитиме в багатьох областях. У понеділок очікується температурний контраст.
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня? Про що попереджають спеціалісти?
Цей тиждень приносить інтелектуальне пробудження, потужну енергію спілкування та усвідомлених рішень. Близнята стають центром астрологічної…
Склад батончиків корисний та натуральний. Цей чудовий десерт допоможе кожній людині в отриманні необхідних вітамінів,…
Гарне здорове волосся - мрія не лише кожної жінки, а й чоловіка. Догляд за ними…
Християнська церква "Перемога" разом із проектом "Є Надія" продовжує надавати допомогу нужденним під час війни…