Вона ефективна при депресії, хронічній втомі, фізичному та нервовому виснаженні, інфекційних захворюваннях, чинить стимулюючу дію на лімфатичну систему, а також підвищує життєвий тонус організму.
Найчастіше ехінацея використовується як настоянки. Настоянку можна купити в аптеці або приготувати самому. Для її приготування необхідно 20 г (або 1 столову ложку) подрібненого коріння, як мінімум трирічного віку, залити 100 мл 70-відсоткового спирту, настояти 30 діб, процідити, а потім приймати по 20-30 крапель тричі на день перед їдою не менше двох тижнів.
Аналогічну настоянку можна приготувати і з квіток ехінацеї. 4 столові ложки квіток, зірваних у стадії бутонізації, потрібно залити 0,5 літра горілки, настоювати 30 днів, профільтрувати, а потім приймати по 20-30 крапель тричі на день перед їдою не менше двох тижнів.
Настоянку необхідно приймати за 3-4 тижні до появи епідемії грипу, ГРВІ. Крім того, вона ефективна при ревматоїдному артриті, циститі, гепатиті, екземі, псоріазі, опіках, обмороженнях, трофічних виразках, глибоких ранах.
ЧАЙ З ЕХІНАЦЕЇ
З квіток і трави ехінацеї можна приготувати корисний чай. Дві чайні ложки листя з квітками заварюють в 0,5 літра окропу в чайнику або термосі, настоюють 30 хвилин і п’ють по чашці на день краще з медом (не більше місяця). Такий чай добре очищає та омолоджує організм, уповільнює процес старіння.
При розрахунку розміру пенсії беруть до уваги страховий стаж і розмір офіційної зарплати, з якої…
Якщо ви хочете приготувати розсипчастий та ароматний рис, то радимо при приготуванні додати лише один…
Більшість садівників, помітивши клей на деревах, нічого не роблять, вважаючи цей симптом незначним, проте що…
6 квітня у центральних та південних областях очікується дощ, у західних - сніг або мокрий…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Депресія та вигорання мають багато спільного, але їхні наслідки для здоров'я можуть відрізнятися кардинально. Чому…