Взяти 1 частину ґрунту з городу, можна замінити його торфом або дерновою землею. В якості дернової землі використовуємо верхній темний шар ґрунту з листяного лісу, з луків, поля.
Додаємо 1 частину річкового піску, він робить грунтосуміш більш пухкою. А третій компонент – 1 частина – перегній або компост, він збагатить грунт суміш елементами живлення, покращить волого- і повітропроникність. Також із розрахунку на 1 відро грунтосуміші додають 10 г суперфосфату та 1 склянку деревної попелу. Попіл містить усі необхідні макро- та мікроелементи. У попелу немає лише азоту, який є у достатній кількості у компості. Крім того, зола є гарним розкислювачем ґрунту. Все це добре перемішуємо. Співвідношення городньої землі та піску необхідно коригувати залежно від складу городньої землі. Якщо ґрунт піщаний – кількість піску зменшують, якщо глинястий – збільшують.
Найкраще приготовану грунтосуміш прибрати в поліетиленові пакети, в них вона довше триматиме вологу. А зберігати землю для розсади можна у приміщенні чи на балконі. Навіть якщо ґрунт перетвориться на крижану брилу, то більшість мікроорганізмів тільки припинить свій розвиток, але не загине. А перед посівом розсади за день-два помістіть землю у тепле місце. Посів повинен проводитися в теплий ґрунт.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як зберігати айву в домашніх умовах.
Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…