Взяти 1 частину ґрунту з городу, можна замінити його торфом або дерновою землею. В якості дернової землі використовуємо верхній темний шар ґрунту з листяного лісу, з луків, поля.
Додаємо 1 частину річкового піску, він робить грунтосуміш більш пухкою. А третій компонент – 1 частина – перегній або компост, він збагатить грунт суміш елементами живлення, покращить волого- і повітропроникність. Також із розрахунку на 1 відро грунтосуміші додають 10 г суперфосфату та 1 склянку деревної попелу. Попіл містить усі необхідні макро- та мікроелементи. У попелу немає лише азоту, який є у достатній кількості у компості. Крім того, зола є гарним розкислювачем ґрунту. Все це добре перемішуємо. Співвідношення городньої землі та піску необхідно коригувати залежно від складу городньої землі. Якщо ґрунт піщаний – кількість піску зменшують, якщо глинястий – збільшують.
Найкраще приготовану грунтосуміш прибрати в поліетиленові пакети, в них вона довше триматиме вологу. А зберігати землю для розсади можна у приміщенні чи на балконі. Навіть якщо ґрунт перетвориться на крижану брилу, то більшість мікроорганізмів тільки припинить свій розвиток, але не загине. А перед посівом розсади за день-два помістіть землю у тепле місце. Посів повинен проводитися в теплий ґрунт.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, як зберігати айву в домашніх умовах.
20 травня у більшості областей, окрім північних, знову буде дощ. У вівторок буде ще волого,…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
Мариновані овочі - чудова добавка до будь-яких закусок.
У різних регіонах почали з'являтись підроблені платіжки за комунальні послуги.
Трохи відволіклися – і з кухні долинає запах пригорілої страви. І яєчня, і м'ясо, і…
Хвороби, операції, стреси, перевтома – все це позначається на силі й тембрі голосу, може навіть…