Все це через мороз і холодний вітер. У народі це називають “алергією на холод”.
У деяких людей шкіра може дуже червоніти і навіть хворіти, що викликає неймовірно сильний дискомфорт.
Однак, цю проблему можна вирішити. Головно, правильно доглядати шкіру, а особливо в холодну пору року. Адже якщо цього не робити, то руки можуть стати грубими, ніби опухлі.
Причиною цього є відсутність вологи. Якщо ви думали, що шкіра тріскається лише через те, що на неї дме холодний вітер, то ви дуже помилялися. Якщо ваша шкіра добре зволожена, то ви не відчуватимете таких серйозних симптомів переохолодження.
Справа в тому, що взимку або холодною осінню повітря стає сухішим, в організмі може спостерігатися дефіцит вітамінів, що також позначається на стані шкіри. У складних випадках через глибокі тріщини шкіра навіть може почати кровоточити.
У холодну пору року обов’язково наносите на відкриті ділянки тіла захисний крем. Робити це варто за 30 хвилин до виходу надвір. Такі креми дуже жирні і вони повинні добре вбратися, щоб дійсно був ефект. Якщо нанести такий крем відразу перед виходом, то верхній шар шкіри буде надто вологим, що може лише посилити всю ситуацію.
Також не забувайте про рукавички або рукавиці. Ці аксесуари зможуть також захистити ваші руки від морозу та холодного вітру.
Якщо ви не встигли купити захисний крем та рукавички, а ваша шкіра вже встигла обвітритися і сильно потріскатись, то вам потрібно терміново починати її лікувати.
Насамперед вам краще звернутися до лікаря-дерматолога за допомогою. Якщо такої можливості немає, то можна самостійно придбати в аптеці спеціальний загоюючий крем або мазь, щоб швидше залікувати тріщини.
Вдома час від часу користуйтеся зволожуючими кремами, щоб загрубілі ділянки швидше почали відновлюватися і ситуація не посилювалася.
Вам необхідно вберегти свої руки від хімічних засобів і навіть води. Якщо часто мити руки, то вода тільки витягатиме останню вологу зі шкіри, що тільки посилить ситуацію.
Під час миття посуду чи інших домашніх справ краще використати гумові рукавички, які захистять шкіру від хімії. Також не варто тримати руки у гарячій воді. Краще використовувати м’яке мило, яке не пересушуватиме шкіру. Після кожного миття рук необхідно мазати шкіру зволожуючим кремом.
Доглядати за шкірою необхідно не тільки коли з нею вже є проблеми, а постійно. Навіть у максимально комфортну пору року за шкірою потрібно доглядати. Це допоможе надовго зберегти її здоровий стан і вберегти від швидкого старіння.
Раніше ми розповідали, як правильно і швидко висушити взуття.
Деякі українці, які постраждали через війну, можуть розраховувати на певні пільги від держави.
Пенсіонери мають низку обов’язків перед Пенсійним фондом України. Невчасне інформування про зміни у вашому житті…
На місці події працюють екстрені служби, які надають всю необхідну допомогу постраждалим. Також тривають аварійно-рятувальні…
Розмір допомоги сягає 5000 гривень на кожного члена родини.
У цей день відзначають 27 щорічних свят, з деякими з них ми хотіли б вас…
Багато господинь не люблять довго возитися на кухні, тому віддають перевагу простим рецептам. Пропонуємо найлегший…