Постарайтеся обрізати нижню частину цибулини з корінцями (якщо вони є), не дуже близько до коріння.
Товщина обрізаної частини повинна бути близько 2 см. Залиште обрізок на кілька днів у темному місці, що добре провітрюється, щоб він підсох.
Врахуйте, що сушіння може зайняти всього кілька годин, все залежить від соковитості цибулі. Доторкніться до зрізу – якщо він на дотик сухий і шорсткий, значить, можна більше не сушити.
Потім наповніть на 2/3 ґрунтом невеликий горщик, зробіть у центрі заглиблення та помістіть туди обрізок. Зверху засипте шаром ґрунту (2-4 см), при необхідності полийте. Як тільки крізь грунт проб’ються кілька листочків, розкопайте кореневище, видаліть лушпиння, що залишилося від старої цибулини.
З одного обрізка може зрости кілька рослин. В цьому випадку їх потрібно розділити, простеживши, щоб на кожному залишилося достатньо коріння. Висадіть рослини у горщики або відкритий ґрунт. Щоб цибулина краще розвивалася, обрізайте листя до третини їхньої довжини. За цією технологією можна виростити не тільки цибулю на зелень, а й повноцінні цибулини.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, що дає підзимова посадка цибулин гладіолусів.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…