Варіант перший. Покладіть на дно вази на 15 хвилин мідну монету або маленький моток мідного дроту і додайте перекис водню. Після чого промийте вазу.
Варіант другий. Змішайте 2 столові ложки манної крупи, 3 столові ложки гірчичного порошку і 8 столових ложок кип’яченої води. Протріть отриманим засобом вазу всередині та зовні. Залиште на 3 хвилини і помийте у теплій воді.
1. Коли м’ясо варять на сильному вогні, воно стає смачнішим, але смак бульйону погіршується. І навпаки, коли м’ясо варять на слабкому вогні, смачнішим стає бульйон, а смакові якості м’яса значно знижуються.
2. М’ясо буде соковитішим, якщо відварювати його великим шматком.
3. Не рекомендується повністю видаляти жир з м’яса, яке будете варити або смажити, оскільки тонкий шар жиру перешкоджає виділенню соку, внаслідок чого м’ясо зберігає свої смаки і соковитість.
Майте на увазі, що картопля, зварена у шкірці, зберігає 75% вітамінів, очищена і зварена цілими бульбами – 60-70%, а нарізана на шматки – лише 35-50%.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…
Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…