Спочатку переведення годинника ставило за мету подовжити світловий день, щоб економити електроенергію. Але наскільки це доцільно, сперечаються досі.
Багато держав уже відмовилися від цієї практики. Хоча в країнах ЄС, Великій Британії, Ізраїлі, США, Канаді стрілки теж все ще переводять.
Цього року перехід на зимовий час відбудеться у останню неділю жовтня – у ніч з 29-го на 30 жовтня, о четвертій ранку. Перевести стрілки годинника потрібно на годину назад.
Лікарі кажуть, що переведення стрілок навіть на одну годину може негативно вплинути на наше здоров’я. Це не тільки порушить режим сну, але і може вплинути на розвиток імунних і серцево-судинних захворювань, викликати загострення хронічних хвороб.
Щоб уникнути негативних наслідків, нам рекомендують у цей період раніше лягати спати, пити багато води, повноцінно харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі й не дивитися телевізор перед сном.
Сучасні гаджети (мобільні телефони, планшети тощо) перейдуть на новий час самостійно, а старі пристрої та годинники зі стрілками доведеться переводити вручну.
Теплиця – це відмінний спосіб вирощування рослин, який дозволяє продовжити вегетаційний період і захистити рослини…
Річкова риба посідає важливе місце у раціоні українців. Найперша її перевага в доступності у свіжому…
Орхідеї - улюблені рослини багатьох, але не всі квітникарі знають, чи можна обприскувати орхідеї, чи…
22 листопада на території України очікується сніг, вітер, місцями дощі. На сході та півдні без…
Чи будуть геомагнітні хвилювання цього дня?
В останній місяць осені розпочинається Різдвяний піст. За новоюліанським календарем він триває з 15 листопада…