Спочатку переведення годинника ставило за мету подовжити світловий день, щоб економити електроенергію. Але наскільки це доцільно, сперечаються досі.
Багато держав уже відмовилися від цієї практики. Хоча в країнах ЄС, Великій Британії, Ізраїлі, США, Канаді стрілки теж все ще переводять.
Цього року перехід на зимовий час відбудеться у останню неділю жовтня – у ніч з 29-го на 30 жовтня, о четвертій ранку. Перевести стрілки годинника потрібно на годину назад.
Лікарі кажуть, що переведення стрілок навіть на одну годину може негативно вплинути на наше здоров’я. Це не тільки порушить режим сну, але і може вплинути на розвиток імунних і серцево-судинних захворювань, викликати загострення хронічних хвороб.
Щоб уникнути негативних наслідків, нам рекомендують у цей період раніше лягати спати, пити багато води, повноцінно харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі й не дивитися телевізор перед сном.
Сучасні гаджети (мобільні телефони, планшети тощо) перейдуть на новий час самостійно, а старі пристрої та годинники зі стрілками доведеться переводити вручну.
Хочете отримати хороший урожай огірків і щоб вони не гірчили? Обов'язково посадіть поруч з ними…
Буженина – одна з популярних страв на Великдень. Приготуйте її по цьому рецепту – м'ясо…
Національний банк України заявив про важливі зміни, які торкнуться кожного українця. Чого очікувати.
Синоптики попередили про небезпечні погодні умови. Що потрібно знати українцям.
Українців попередили про необхідність подання довідки в Пенсійний фонд, щоб пенсійні виплати й допомогу на…
В Україні виявили правопорушення в нарахуваннях оплати за комунальні послуги. Що чекає на споживачів.