Спочатку переведення годинника ставило за мету подовжити світловий день, щоб економити електроенергію. Але наскільки це доцільно, сперечаються досі.
Багато держав уже відмовилися від цієї практики. Хоча в країнах ЄС, Великій Британії, Ізраїлі, США, Канаді стрілки теж все ще переводять.
Цього року перехід на зимовий час відбудеться у останню неділю жовтня – у ніч з 29-го на 30 жовтня, о четвертій ранку. Перевести стрілки годинника потрібно на годину назад.
Лікарі кажуть, що переведення стрілок навіть на одну годину може негативно вплинути на наше здоров’я. Це не тільки порушить режим сну, але і може вплинути на розвиток імунних і серцево-судинних захворювань, викликати загострення хронічних хвороб.
Щоб уникнути негативних наслідків, нам рекомендують у цей період раніше лягати спати, пити багато води, повноцінно харчуватися, більше гуляти на свіжому повітрі й не дивитися телевізор перед сном.
Сучасні гаджети (мобільні телефони, планшети тощо) перейдуть на новий час самостійно, а старі пристрої та годинники зі стрілками доведеться переводити вручну.
Сонце – радість, але й стрес для шкіри Навіть коротке перебування на сонці може залишити…
На найближчому пленарному тижні Верховна Рада України розгляне питання про продовження воєнного стану та загальну…
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…