Працівник, який внаслідок ведення воєнних дій та пов’язаних з ними обставин вирішив рятуватися, не може бути примушений до звільнення.
Про це повідомляє відділ з питань додержання законодавства про працю у Дніпровському регіоні управління з питань праці Головного управління Держпраці у Дніпропетровській області.
Зокрема, працівник може звернутися до роботодавця із заявою щодо надання відпустки без збереження заробітної плати на період воєнного стану для виїзду за кордон або до іншої безпечної місцевості на 90 календарних днів. В такому випадку тривалість відпустки не обмежується 15 календарними днями.
Тривалість відпустки без збереження заробітної плати 90 календарних днів встановлено Законом №2352-IX. Відлік 90 календарних днів відпустки без збереження заробітної плати розпочинається з дати набуття чинності вказаним Законом, тобто з 19.07.2022 р.
"Нафтогаз" впровадив нові правила для оплати рахунків за газ. Споживачів закликають не допускати прострочення платежів…
Виплати під загрозою! Якщо не проводити жодних операцій із пенсійною карткою, ви можете втратити доступ…
Стартувала видача гуманітарної допомоги. Продуктові набори та засоби гігієни надаються не кожній людині окремо, а…
У 2025 році в Україні змінюються умови отримання пенсій по інвалідності. Хто має пройти повторний…
Цієї ночі окупанти атакували кілька областей, зокрема Дніпропетровську, Харківську, Запорізьку, Київську та інші. Представники обласної…
Почалася реєстрація для отримання грошової допомоги в межах міжнародного проєкту, спрямованого на покращення умов життя.