Якщо у вас є балкон, зберігати картоплю можна там. Для зберігання підійде міцна герметична скринька. Скриньку, наприклад, можна виготовити з вагонки або товстої фанери, пише ТСН.
Пофарбуйте ящик для підвищення вологостійкості. Щоб ящик справно виконував свої функції, зробіть у ньому друге дно та подвійну кришку. Порожнечу заповніть пінопластом, утеплювачем або тирсою.
Якщо балкона немає, то зберігати картоплю взимку можна й у квартирі у будь-якому темному місці. Однак термін зберігання в цьому випадку становитиме лише один місяць, після чого картопля почне в’янути або проростати.
Також деякий час можна зберігати картоплю і у нижньому відділі холодильної камери, призначеної для зберігання овочів. При цьому краще тримати бульби у паперових пакетах, у поліетиленових пакетах картопля починає гнити. Але слід враховувати, що при тривалому зберіганні на холоді у картоплі з крохмалю утворюється цукор і бульби стають солодкими.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, коли збирають шипшину і як її правильно сушити.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…
Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…