Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на своїй сторінці у Facebook.
«Ця опція була розроблена для пенсіонерів, які проживали та проживають на непідконтрольних територіях до початку повномасштабних воєнних дій. Для отримання пенсій та соціальних виплат вони мали приїжджати на підконтрольну уряду України територію. Після закриття багатьох КПВВ це стало неможливим. Тому Кабінет міністрів удосконалив механізм виплати пенсій та грошової допомоги громадянам України шляхом запровадження додаткової можливості проходження ідентифікації для всіх отримувачів – віддалено», – пояснили у міністерстві.
Тепер для віддаленої ідентифікації можна використовувати «Дія.Підпис» — кваліфікований електронний підпис, який можна використовувати для підписання документів у програмі «Дія» та онлайн.
Пенсіонеру знадобиться:
«Віддалена електронна ідентифікація здійснюється шляхом авторизації одержувача (без його особистої присутності) в особистому кабінеті порталу Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис» (Дія ID). Така можливість дорівнює фізичній ідентифікації одержувача», — розповіли в Мінреінтеграції.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, який стаж враховується при призначенні пенсії.
Кислий сир – не привід викидати продукт. За допомогою простого трюку та доступних інгредієнтів можна…
В Україні майже кожен п'ятий пенсіонер отримує виплати за спеціальним законодавством. Але вже незабаром система…
Українські фермери розпочали збір кавунів, але поки що врожай продають за підвищеною ціною. Чому кавуни…
Отримати повідомлення про посилку - буденність. Але в умовах війни це навіть може стати смертельною…
Через прострочену ідентифікацію чи неактивний рахунок тисячі пенсіонерів-ВПО залишилися без виплат. Нова ухвала Кабміну дозволяє…
Чи має право роботодавець вимагати від працівника виконувати свою роботу під час повітряної тривоги?