Про це повідомляє Міністерство з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій України на своїй сторінці у Facebook.
«Ця опція була розроблена для пенсіонерів, які проживали та проживають на непідконтрольних територіях до початку повномасштабних воєнних дій. Для отримання пенсій та соціальних виплат вони мали приїжджати на підконтрольну уряду України територію. Після закриття багатьох КПВВ це стало неможливим. Тому Кабінет міністрів удосконалив механізм виплати пенсій та грошової допомоги громадянам України шляхом запровадження додаткової можливості проходження ідентифікації для всіх отримувачів – віддалено», – пояснили у міністерстві.
Тепер для віддаленої ідентифікації можна використовувати «Дія.Підпис» — кваліфікований електронний підпис, який можна використовувати для підписання документів у програмі «Дія» та онлайн.
Пенсіонеру знадобиться:
«Віддалена електронна ідентифікація здійснюється шляхом авторизації одержувача (без його особистої присутності) в особистому кабінеті порталу Пенсійного фонду України за допомогою кваліфікованого електронного підпису «Дія.Підпис» (Дія ID). Така можливість дорівнює фізичній ідентифікації одержувача», — розповіли в Мінреінтеграції.
Нагадаємо, раніше ми розповідали, який стаж враховується при призначенні пенсії.
В Україні виявили правопорушення в нарахуваннях оплати за комунальні послуги. Що чекає на споживачів.
В Україні змінили правила нарахування частини виплат. Пенсійний фонд зробив важливу заяву.
Українцям надають підтримку у вигляді фінансової допомоги. Як отримати кошти.
Пам’ятаєте ті часи, коли для оформлення банківської картки треба було виділити пів дня, зібрати документи,…
Хочете приготувати щось смачне, але не хочете довго возитися на кухні? Спробуйте заливний пиріг! Це…
Дізнайтеся, як використовувати сновидіння для пошуку відповідей на життєві питання за допомогою методів, запропонованих психологом…