Як часто мити? У теплу пору року кімнатні рослини необхідно мити раз на два тижні. Взимку, оскільки багато рослин знаходяться у стані спокою, це можна робити раз на місяць.
СУХЕ ОЧИЩЕННЯ ВІД ПИЛУ . Такий спосіб очищення слід застосовувати перед вологим миттям. Особливо це стосується рослин з опушеним і складчастим листям, а також кактусів. Під час вологого миття пил скочується у брудні липкі грудочки, які потім дуже важко змити. Досвідчені квітникарі рекомендують проводити сухе «миття» рослин за допомогою пензлика для нанесення рум’ян. Він досить м’який і не зашкодить листю. Після очищення рослинам потрібно влаштувати вологе прибирання.
Обтирання. Для обтирання рослини потрібно використовувати вологу м’яку ганчірку або поролонову губку. Протирати листя потрібно обережно: сильне тертя може пошкодити шкірку.
Душ. Цей спосіб вважається найкращим для очищення рослин від пилу. Під час душу ґрунт у горщику потрібно прикрити, щоб у ньому не накопичилася велика кількість води, яка може зашкодити рослині. Для цього можна використовувати поліетиленовий пакет або плівку. Горщик необхідно обв’язати так, щоб вода безперешкодно стікала поліетиленом.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…