Органічну їжу, розведену водою, не обов’язково залишати на кілька днів для бродіння. Щоб у розчині збереглося більше азоту, корисніше поливати одразу після приготування. У саду рідкі добрива краще вносити в канавки діаметром пристовбурового кола на початку весняної вегетації і в період посиленого зростання (наприкінці червня – початку липня). Для 3-6-річного дерева достатньо 4-5 відер. Перед підживленням сад поливають. Після того, як добриво вбереться, борозни та канавки мульчують пухким ґрунтом.
Чи не найбільша потреба рослин в азоті. У той самий час його надлишок може зашкодити садовим культурам. Надлишок цього елемента провокує сильний приріст (дерева жирують) на шкоду плодоношенню. Зауважимо, що тривале визрівання пагонів негативно позначається на зимостійкості. Тому для неморозостійких сортів краще вже нестача цього елемента, ніж надлишок.
Застосовувати азотні добрива слід з урахуванням погодних умов. Протягом року необхідно внести 10 г азоту на квадратний метр саду. Але роблять це поетапно: рано навесні – 4 г (9 г сечовини або 12 г аміачної селітри) перед червневим опаданням зав’язі – 3 г (7 г сечовини або 9 г аміачної селітри) наприкінці вересня – 3 г.
Дуже важливо забезпечити поживними (вже без азоту) речовинами дерева у другий період зростання коріння (кінець вересня – початок жовтня). Коригують дози, спостерігаючи за силою зростання дерева.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…
Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…