Статті

11 продуктів, які є джерелом молодості

Дізнайся, вживаючи якісь продукти, ти зможеш уберегти себе від старості.

ДЖЕРЕЛА МОЛОДОСТІ

1. Батат збереже пружність шкіри.
Збереже еластичність шкіри. Регулярне поїдання батату – це величезна послуга для всього організму, зокрема для обличчя. Ця солодка картопля не тільки смачна, а й корисна. Вітаміни, каротин та мідь, які він містить, допомагають організму виробляти колаген, а отже, простіше й дешевше запастися коренеплодами, ніж йти до пластичного хірурга по уколи ботоксу!

От тільки не варто робити з нього картоплю фрі. Крім того, що батат втратить практично всі корисні речовини, він ще й вбере купу шкідливого жиру. Краще випекти щось смачненьке.

 

2. Ягоди
Антиоксиданти, які містяться в ягодах, позитивно впливають на головний мозок та відновлюють шкіру.

А отже, частіше балуйте себе різними ягідними десертами. І смачно, і від шкідливих випромінювань захистить.

 

3. Боби
Допоможуть уникнути шкірних подразнень та наповнять серце здоров’ям. Американський дієтолог Кері Ганс захоплюється бобовими продуктами. Вони містять білки та клітковину (підтримують здоров’я серця), вітаміни групи B (корисні для шкіри).

Оскільки різні види бобових містять різну кількість специфічних поживних речовин, Ганс радить їсти ті, які сподобаються більше.

 

4. Вівсянка
Чимало важливих речовин привносить у наш організм вівсянка. Серед них клітковина, вітамін B та білок. Всі разом вони покращать стан шкіри, волосся та нігтів, зміцнять нервову систему, позитивно позначаться на травленні та додадуть заряду енергії. Знову ж таки, дослухаючись до порад дієтологів, вибирай ті пластівці, де цукру менше.

 

5. Молоко
Щоб засвоювати кальцій і підтримувати здоров’я кісток, нам необхідний вітамін D, який ми більшою мірою отримуємо завдяки сонячним променям. До того ж, підтримуючи належний рівень вітаміну D, ми гальмуємо процеси старіння та захищаємося від вікових хвороб.

“10 хвилин сонця щодня нам просто необхідні!” — каже Кері. Але для деяких людей, особливо взимку, знайти ці 10 хвилин просто неможливо. Для таких випадків і рекомендують молоко, яке також поповнює запаси необхідного вітаміну.

 

6. Карі
Карі з давніх давен використовується індусами для лікування різних хвороб, таких як рак грудей, захворювання печінки та геморой. Але нещодавні дослідження показали, що карі також може використовуватися для профілактики захворювань мозку, у тому числі хвороби Альцгеймера. Тому трохи підсмажені шматочки курки з карі можуть врятувати від непотрібних проблем.

 

7. Сардини та анчоуси
Запобігаючи природному зношування мозку, частіше їжте анчоуси та сардини! Про їх сприятливий вплив свідчать дослідження, які були проведені у січні 2014 року.

Краще вживати анчоуси з Адріатичного моря та тихоокеанські сардини. У них рівень корисних омега-3 жирних кислот набагато вищий. А от шкідливих речовин, таких як ртуть, значно менше. Безкоштовний бонус: маленькі кісточки сардин – ще одне чудове джерело вітаміну D.

 

8. Какао
Не всі види шоколаду однаково корисні, але деякі справді можуть поліпшити стан здоров’я. Найкорисніше какао без будь-яких домішок. Дослідження показують, що вживаючи його, ви знижуєте ризик зростання кров’яного тиску та серцево-судинних захворювань.

Вибираючи шоколад, будьте гранично уважні і беріть той вид, відсоток какао в якому найбільший, адже що більше какао, то менше цукру та інших шкідливих домішок.

 

9. Здорові жири та горіхи
Не всі жири такі погані! Дослідження показують, що люди, які регулярно використовують оливкову олію або з’їдають невелику кількість горіхів, значно рідше мають проблеми із серцем.

Горіхи та оливкова олія легко вписуються в будь-який раціон. Просто почніть готувати на цій олії, а закуски з горіхів легко замінять чіпси. Тут головне не перестаратися. Обмежуйте денний раціон 30 г горіхів, 1-2 столовими ложками оливкової олії і такою ж кількістю горіхової.

 

10. Шпинат
Невеликі листочки шпинату містять величезну кількість корисних речовин: залізо, вітамін K та інші. Вони допомагають запастися енергією, збільшують м’язову масу, зміцнюють кістки, захищають очі, зменшуючи ризик таких захворювань, як катаракта.

Шпинат можна їсти як сирим, так і приготованим. Він не завадить навіть у тих стравах, у яких не передбачений за рецептом. Щоб отримати всі можливі переваги, їжте шпинат з невеликою кількістю оливкової олії або сиру, тоді ваш організм засвоїть більше корисних речовин.

 

11. Червоне вино
Хороші новини для шанувальників червоного вина. Випиваючи бокал перед сном, можна поліпшити роботу серцево-судинної системи та запобігти розвитку пухлини. Крім того, вино допоможе відновити багатостраждальні нервові клітини.

За порадами лікарів, краще вибирати сухі вина. Але якщо ви не вживаєте алкоголю, то не варто починати. Просто їжте виноград, і отримуватимете ті самі бонуси.

 

І насамкінець нагадаємо, що крім харчових продуктів, зі старістю допомагають боротися хороший сон, фізичні вправи, а також уникнення стресових ситуацій. Все це так само важливе!

Поділіться інформацією зі своїми друзями, нехай вони теж залишаться молодими!

Читайте також:

Новое на сайте

  • Новини

Несподіваний інгредієнт, який зробить котлети соковитими та ніжними

Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…

22/11/2024 13:39
  • Статті

Як вибрати диван для дому: повний гід

Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…

22/11/2024 13:04
  • Новини

В Україні планують заборонити небажані дзвінки: що пропонує новий законопроєкт

Українців можуть позбавити небажаних дзвінків. Новий законопроєкт передбачає можливість ідентифікації абонентів, які порушують ваш спокій.…

22/11/2024 12:41
  • Новини

“Ощадбанк” змінює правила: як це вплине на ваші фінанси

Вже з 1 грудня 2024 року клієнтів "Ощадбанку" очікують суттєві нововведення. Чи стануть послуги банку…

22/11/2024 11:42
  • Новини

Стартує прийом заявок на отримання новорічних подарунків поштою для дітей

Фінансовий ліміт на один подарунок становить 1500 грн. Фото листів будуть публікуватися на сторінці фонду…

22/11/2024 10:53
  • Статті

Ефективне використання перев’язувальних матеріалів та бинтів

Використання перев'язувальних матеріалів, бинтів та ранозагоювальних засобів є важливою частиною медичної практики та першої допомоги.…

22/11/2024 10:25