Підтвердженням буде і наявність у деяких місцях сірої, липкої та блискучої речовини, яка є продуктом життєдіяльності цього шкідника.
Згодом рослина стає блідою і її розвиток сповільнюється. Після заселення кущиків перцю попелицею починають з’являтися мурахи, яких залучають липкі «сліди» шкідника.
Боротися з попелицею можна і народними методами, і застосуванням хімічних препаратів. Передусім до обробки слід зірвати все скручене листя, що засихає.
З народних засобів проти попелиці на перці особливо ефективним є обприскування розчином садового зеленого мила (можна взяти звичайне господарське). 30 г мила натирають, розчиняють в 1 л води і залишають на добу. Розводять в 10 л води. Потім добре поливають, майже промиваючи рослини.
Допомагає також розчин золи: дві склянки розвести в 1 л води. Дієвими також є розчини або відвари цибулі, часнику, гірчиці, кульбаби, помідорового бадилля, аптечної ромашки, чистотілу, тютюнового пилу, хвої, ревеню, деревію. Перед застосуванням трави потрібно розтерти до порошкоподібного стану, потім залити водою, настоювати протягом кількох днів.
З біологічних засобів рекомендуються препарати “Фітоверм” або “Стріла”. При розведенні першого дотримуються пропорції 0,5 мл на 1 л води. 50 г порошку “Стріли” розчиняють в 10 л води.
Стало відомо, якими погодними умовами будуть у перший зимовий місяць. Чого чекати.
Міжнародна організація надасть грошову допомогу деяким пенсіонерам. Виплати "приплюсують" до пенсій.
Стартувала реєстрація на отримання нових виплат для українців.
Кожна домашня рослина не лише прикрашає інтер'єр, але й приносить радість своєму господареві.
Котлети — це класична страва, яка є важливою частиною української кухні. Це ситна, смачна та…
Щоб вибрати ідеальний диван, важливо враховувати безліч факторів – від розмірів та форми до матеріалів…