Алое – ефективно очищає повітря в домі й має цілющі властивості. Листя рослини виділяє речовину, яка сприяє зміцненню імунітету і позитивно впливає на роботу мозку.
Фікус – завдяки своєму широкому великому листю також незамінний для очищення повітря і пилу. Він поглинає бензол, формальдегід і аміак.
Сансевієрія – цю рослину в народі називають «тещин язик». Рослина виробляє кисень і бореться з мікробами, які є збудниками ангіни, пневмонії, скарлатини.
Спатифілум – завдяки своєму широкому густому листю рослина може справлятися з численними токсинами, зокрема з аміаком. Також підвищує вологість повітря.
Бегонія – бореться з парами різних хімічних сполук. При регулярному використанні побутової хімії її просто необхідно мати на підвіконні.
Дифенбахія – очищає повітря від небезпечних речовин, що їх можуть виділяти лаковані меблі.
Герань – бореться з різними шкідливими мікроорганізмами, «стерилізуючи» навколишнє повітря. Вона вбиває стафілококи і стрептококи. Також квітка містить корисні ефірні олії, що заспокоюють нервову систему і нормалізують сон.
Хлорофітум – поглинає вихлопні гази і справляється з продуктами спалювання газу. Тому рекомендується ташувати квітку на кухонному підвіконні, поблизу газової плити.
Піжама – домашній одяг для сну та відпочинку, який характеризується комфортом носіння та м'якістю тканини.…
Після переходу на новоюліанський календар дата Дня святого Миколая змінилася. Православна церква України з минулого…
Чи буде в суботу тепло, чи готуватись до дощів і снігу? Що кажуть синоптики.
Чи буде геомагнітна активність підвищена цього вікенду? Які прогнози роблять експерти?
Подбайте, щоб виноград легко переніс зиму і порадував вас хорошим урожаєм наступного року.
Дуже смачний десерт за рекордно короткий час – ви будете у захваті від цього рецепту.