Морська капуста
Морська капуста, або ламінарія, лідирує по вмісту йоду. В 60 г продукту міститься денная норма йоду. Ламінарія легко засвоюється, підвищує згортання крові, знижує холестерин і є відмінним дієтичним продуктом через свою низьку калорійність.
Шпинат
Листя цієї рослини містить величезну кількість корисних речовин: вуглеводи, білки, бета-каротин, насичені та ненасичені жирні та органічні кислоти, крохмаль, клітковину, мікроелементи, численну кількість вітамінів. При приготуванні поживні властивості шпинату практично не втрачаються, тому вживати його можна як у сирому вигляді, так і у складі різних страв.
Бобові – квасоля, нут і чечевиця
При дефіциті заліза у роботі щитовидки починаються збої. Вона не може виробляти необхідні для організму гормони. Але заповнити прогалину із залізом в організмі допоможуть квасоля, нут і сочевиця. В одній порції бобових міститься близько 8 мг заліза.
Чорнослив
При висушуванні фрукти не втрачають свої корисні властивості і є джерелом вітамінів, антиоксидантів, кальцію, калію, бору, магнію та цинку. Регулярне вживання чорносливу в їжу допоможе зміцнити імунітет і нормалізує роботу щитовидної залози.
Напомним, ранее мы рассказывали про дієту для зміцнення кісток.
Джерело: Новости Ю