Середа, 8 Лютого, 2023
ГоловнаНовиниМагнітні бурі в Україні на середу, 25 січня

Магнітні бурі в Україні на середу, 25 січня

Этот материал также доступен на русском языке
Наскільки цей день висока ймовірність геомагнітних бур?

У середу, 25 січня, суттєвих магнітних бур не очікується.

Упродовж останніх 24 годин сонячна активність була на низькому рівні. За останню добу на Сонці відбулися п’ять спалахів класу С, максимальним з яких був спалах класу М6,6.

Такі спалахи практично не впливають на Землю.

Очікується, що у середу геомагнітне поле буде від спокійного до активного рівня. Сонячна активність, ймовірно, буде низькою із ймовірністю спалахів М-класу та невеликою ймовірністю спалаху Х-класу.

Сонячна активність на 25 січня:

Імовірність малого геомагнітного шторму – 15%
Імовірність великого геомагнітного шторму – 1%
Імовірність спалаху на Сонці М-класу – 45%
Імовірність спалаху на Сонці Х-класу – 10%
Кількість сонячних плям – 51.

Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров’я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори ризику інфарктів та інсультів у дні, що передують цим типам сонячних явищ.

  • У дні перед магнітними бурями і самі дні даного погодного явища постарайтеся не вживати алкоголь і утримайтеся від прийняття рясної їжі, зокрема, від жирного, гострого, солоного.
  • Пийте більше чистої води. Включіть у свій раціон харчування трав’яні чаї, компоти. Не слід зловживати кавою, міцним і підбадьорливим чаєм, оскільки такі напої мають сильний вплив на серцево-судинну та нервову систему.
  • Уникайте стресових ситуацій та перевтоми. По можливості проводите більше часу на свіжому повітрі.
  • Не зайвим стане і вживання заспокійливих трав’яних настоянок, таких як собача кропива, валер’яна, глід. Такі настоянки допоможуть вам легко перенести геомагнітні коливання.
  • Якщо ж ви страждаєте на хронічні захворювання, підготуйте всі необхідні ліки, щоб вони були у вас під рукою.
  • Турбота про своє здоров’я та небайдуже ставлення до здоров’я оточуючих вас людей допоможуть перенести магнітні бурі та значно зменшити їх негативний вплив.

Нове на сайті