Ключові тези:
У вівторок, 3 лютого, по всій території України прогнозують суху та малохмарну погоду. Сонця буде багато, однак воно не зможе суттєво вплинути на температурний фон.
У центральних, північних та східних регіонах збережеться сильний мороз — у середньому від -10° до -15° вдень. Про це повідомляє Погода УНІАН.
Найнижчі температури очікуються вночі. У Києві прогнозують до -24°, удень — близько -13°. У Чернігові, Сумах, Харкові, Полтаві, Житомирі та Черкасах вночі стовпчики термометрів опускатимуться до -25°, удень — до -11°.
У західних областях буде дещо тепліше, однак морози також залишатимуться відчутними. У Львові, Івано-Франківську та Чернівцях вночі очікується до -17°, удень — близько -7°. У Тернополі та Хмельницькому нічна температура знизиться до -23…-25°.
Південні регіони уникнуть найсильніших холодів. В Одесі, Миколаєві, Херсоні та Запоріжжі вночі прогнозують близько -17°, удень — до -7°.
Найкомфортніша погода очікується на Закарпатті: в Ужгороді вночі буде близько -6°, а вдень повітря прогріється до +4°.
Синоптики радять враховувати сильні морози під час планування поїздок і тривалого перебування на вулиці, адже навіть за сонячної погоди холод залишатиметься небезпечним.
Читайте також:
Після серії тривожних прогнозів про сонячну активність астрофізики повідомили заспокійливі новини. 3 лютого магнітосфера Землі…
Поколювання і біль на морозі, на відкритих ділянках тіла – звична реакція організму, але інколи…
Під час перевірки документів поліція нерідко заявляє військовозобов’язаним, що вони нібито перебувають у розшуку ТЦК.…
Виростити свіжу зелену цибулю вдома можна навіть без ґрунту, контейнерів та підвіконь, заставлених горщиками. Існує…
У 2026 році держава збільшила спеціальні доплати до пенсій для окремих категорій громадян. Розмір щомісячної…
У Міністерстві соціальної політики пояснили, кому саме і з яких причин виплати були тимчасово призупинені.