Новини

Українців реєструють на отримання майже 11 тисяч гривень: як оформити виплати

Ключові тези:

  • Жителі однієї з областей можуть отримати грошову допомогу від ООН.
  • Реєстрація на отримання виплат триватиме до 30 січня.

Благодійний фонд “Право на захист” оголосив про виїзд мобільних бригад у кілька населених  пунктів Сумщини задля реєстрації громадян на отримання грошової допомоги від ООН. Розповідаємо, хто може отримати виплати та що для цього потрібно.

Раніше ми розповідали, що розпочався прийом заявок на нову грошову допомогу: хто зможе отримати і як оформити.

Кому надають грошову допомогу

Грошову допомогу в розмірі 10 800 гривень на людину можуть отримати:

  1. ВПО, які набули цього статусу протягом останніх шести місяців.
  2. Переселенці, які отримали цей статус після 24 лютого 2022 року, але вже повернулися до своїх постійних місць проживання.
  3. Переміщені особи, які повернувся до свого постійного місця проживання після вимушеного виїзду за кордон після 22 лютого 2022 року.

Потрібно обов’язковою умовою отримання виплат є потрапляння під один з критеріїв вразливості:

  • домогосподарство веде лише батько або мати, які самостійно виховують одну чи більше дітей віком до 18 років, або опікуються особами похилого віку (від 55 років).
  • родина складається з однієї чи кількох самотніх осіб віком від 55 років, або ж літня людина самостійно виховує неповнолітніх дітей.
  • у сім’ї є люди з інвалідністю або тяжкими хронічними захворюваннями.

Обов’язковою умовою отримання виплат є неперевищення сукупного доходу 6 318 гривень на одного члена сім’ї на місяць.

Окрім цього, претенденти на виплати не повинні отримувати аналогічних виплат від УВКБ ООН чи інших благодійних організацій протягом останніх трьох місяців.

Як отримати виплати

Розклад найближчих виїздів мобільних груп для реєстрації на програму грошової допомоги:

Вівторок, 27 січня: м. Охтирка (Охтирська ТГ), вул. Паркова, 2А (міський центр культури та дозвілля “Кнєжа”), з 11:00 до 16:00.

Середа. 28 січня: м. Кролевець (Кролевецька ТГ), пл. Миру, 2 (центр культури), з 12:00 до 14:00.

Четвер, 29 січня: м. Ромни (Роменська ТГ), вул.Соборна, 13 (укриття біля ЦНАПу) з 11:00 до 14:00.

П’ятниця, 30 січня: с. Хмелів (Хмелівська ТГ), вул. Роменська, 58, з 11:00 до 14:00.

Обов’язковим є попередня реєстрація у чергу за номером телефону пункту збору даних у м. Суми: 063 182 68 38 (будні дні з 9:00 до 16:00).

Читайте також:

Новое на сайте

  • Новини

Погода на вихідні 25-26 квітня: коли чекати потепління

Чи буде знову холодно? Синоптики зробили прогноз на вихідні.

24/04/2026 23:58
  • Новини

Магнітні бурі в суботу, 25 квітня

Яка сонячна активність чекає на українців у суботу? Розповідаємо, чи буде цей день небезпечним для…

24/04/2026 23:31
  • Новини

Як обрати ідеальну розсаду томатів, перцю і баклажанів: головні правила

У травні городники активно висаджують розсаду у відкритий ґрунт, однак успіх майбутнього врожаю значною мірою…

24/04/2026 23:09
  • Новини

Як приготувати хумус вдома: найсмачніший рецепт

Ця паста з нуту готується всього за кілька кроків і чудово підходить як намазка або…

24/04/2026 22:35
  • Новини

Що українці відзначатимуть у травні: повний перелік дат

У травні відзначатимуть як великі церковні свята — Вознесіння і Трійцю, так і державні та…

24/04/2026 21:30
  • Новини

Відкрито прийом заявок на гуманітарну допомогу: як отримати

Частина українців можуть отримати гуманітарну допомогу від відомого благодійного фонду. Як це зробити.

24/04/2026 20:13