Ключові тези:
Початок нового тижня принесе в Україну переважно вологу та прохолодну погоду. За даними Метеопрог, очікується хмарність по всій території країни, місцями тумани та локальні дощі, а денна температура коливатиметься від нуля до кількох градусів тепла.
У Вінницькій області прогнозують хмарність із короткими проясненнями та поодинокими денними опадами. Температура протягом доби коливатиметься від 0 до +4°С. У Черкаській області незначні локальні дощі, +3°С.
У Кіровоградській області синоптики очікують дрібний дощ вдень та легкий плюс протягом доби. Полтавська область — без суттєвих опадів, хмарно, до +3°С. У Дніпропетровській області можливий невеликий денний дощ, а повітря прогріється до +5°С.
Київська область — хмарна погода з мрякою. У столиці можливі короткі прояснення, температура вдень підніметься до +4°С.
Невелику кількість опадів прогнозують і для Житомирської області, де денні значення залишаться на рівні +3°С. На Чернігівщині та Сумщині буде хмарно, але без істотних опадів; у денні години синоптики очікують від 0 до +3°С.
Львівщина проведе ранок у тумані, хоча загалом погода буде спокійною та без істотних опадів.
У Волинській, Рівненській, Тернопільській і Хмельницькій областях прогнозують хмарність із можливими проясненнями, туман у деяких районах і температуру до +4°С.
У гірських районах Івано-Франківської області буде прохолодніше, а локальні опади більш імовірні. На Закарпатті — найтепліше: до +8°С удень і без значних опадів.
У Харківській, Донецькій та Луганській областях — спокійна погода без помітних опадів. Температура — від -1°С вночі до +4°С у денні години.
На півдні до хмарності додасться підвищена вітряність з поривами до 20 м/с у Херсонській та частково Одеській областях.
У Запорізькій області можливі локальні дощі, денний максимум досягне +6°С.
Миколаївська область поодинокі слабкі опади, в Одеській — місцями невеликий дощ, переважно на узбережжі.
Найтеплішим пунктом традиційно лишається Крим — до +12°С удень та без істотних опадів.
Читайте також:
У понеділок дослідники космічної погоди прогнозують геомагнітний шторм рівня G1. Що чекає на Землю та…
Тиждень рішучих «ні». Зірки попереджають про важливі межі в комунікаціях.
Список міні-овочів для квартири. Що садити взимку і як доглядати?
Секрет ніжних дерунів. Проста технологія, про яку часто забувають.
Грудневі гриби в українських лісах — не казка. Що реально “вполювати” грибникам на початку зими?
З 1 січня 2026 року польська податкова “бачитиме” всі транзакції. Кому з громадян України доведеться…