В Україні після запровадження військового стану велика кількість людей змінила місце проживання. Через обстріл люди виїхали за кордон або в безпечніші місця, проте продовжують оплачувати комунальні послуги, отримувати субсидії для компенсації витрат.
Для багатьох актуальним є питання, як не втратити право на пільги, якщо пільговик змінив місце проживання. Чи потрібно подавати заяву про внесення змін до Реєстру осіб, які мають право на пільги? Чи можна це зробити онлайн?
Ось що відповіли на це запитання у Пенсійному фонді України.
Якщо ви є пільговиком і змінили місце проживання – зареєстроване чи фактичне, – вам необхідно внести зміни до Реєстру осіб, які мають право на пільги. Це важливо для того, щоб продовжувати отримувати підтримку за новою адресою без перебоїв.
Відповідно до Положення про Реєстр пільговиків (пункт 8, постанова Кабміну від 29 січня 2003 р. № 117), ви зобов’язані протягом 30 календарних днів після переїзду подати відповідну заяву до органу Пенсійного фонду України. Зробити це можна трьома способами:
Вибір способу подачі залежить від ваших переваг, але важливо дотриматися терміну — 30 днів, щоб зберегти право на отримання пільг без перебоїв.
Читайте також:
Деякі речі у домі варто прати щотижня, навіть якщо вони здаються чистими. Експерти попереджають: невидимі…
Пенсіонери у віці 65+ можуть отримувати у 2025 році після проведення індексації 3758 гривень, але…
У понеділок на погоду впливатиме циклон на ім'я Karlheinс із центром над Польщею. Тому в…
Магнітні бурі можуть негативно впливати на здоров'я людей. Попередження про магнітні бурі допомагають контролювати фактори…
Новий тиждень обіцяє емоційні глибини та внутрішню правду. Настав час розібратися в почуттях та бути…
У червні 2025 року Пенсійний фонд зафіксував рекордну офіційну зарплату – понад 22 тисячі гривень.…